Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wudar wita klubowiczów
#1
Cześć, chciałem serdecznie powitać wszystkich właścicieli Legend oraz Acur. Od 2 tygodni jestem posiadaczem Acury TL z 1996r z silnikiem 3,2. Póki co jestem bardzo zadowolony z auta i mam nadzieje, że taki stan będzie trwał....

Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Witam i pozdrawiam.
Odpowiedz
#3
Hejka!
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz
#4
Siemasz... pewnie stękać nie będziesz... ja tam na swoje japończyki nigdy nie nażekałem. Zawsze zastanawiałem się jak jest z dostępnością częsci do TL. Z czego się je dopasowuje?
Odpowiedz
#5
(09-26-2015, 0:47 )Bonio86 napisał(a): Siemasz... pewnie stękać nie będziesz... ja tam na swoje japończyki nigdy nie nażekałem. Zawsze zastanawiałem się jak jest z dostępnością częsci do TL. Z czego się je dopasowuje?

Bonio86, to kolejna Honda w mojej historii. Wcześniej latałem Prelude z 92' i przez kilka lat praktycznie nic nie musiałem robić (oprócz płynów ustrojowych, filtrów oraz detailingu blacharsko-lakierniczego). Jeżeli chodzi o dostępność gratów do TL to póki co niczego nie potrzebowałem więc ciężko mi się wypowiadać. Mam nadzieję, że dobrze trafiłem, bo właściciel od którego kupiłem swoją sztukę jeździł nią praktycznie od nowości i prawie wszystko jest w niej porobione. Jest oczywiście kilka mankamentów, ale nigdy nie ma tak, że ktoś sprzedaje auto w 100% sprawne. A jeżeli chodzi o graty to niby coś można dopasować od innych Hond - np. Legend KA7, Accord. Przeglądam fora, aukcje, porównuję kształty gratów i odnoszę wrażenie, że można coś znaleźć i dopasować. Zobaczę jak faktycznie czegoś będę potrzebował.

A w zasadzie korzystając z okazji podpytam kolegów - reperaturki tylnych błotników - przerabialiście może temat od czego można dobrać do Legenda KA7 / Acura TL? To jest rzecz od której muszę zacząć dopieszczanie swojego autka i chciałbym tym zająć się jeszcze przed zimą. Pomocy - będę wdzięczny za wszelkie sugestie - stawiam bro Oczko

Pozdrawiam
Odpowiedz
#6
Robią to tak że błotnik przedni prawy pasuje na tylny lewy. Tzn chodzi o sierp a nie cały błotnik
Odpowiedz
#7
(09-26-2015, 14:28 )Bonio86 napisał(a): Robią to tak że błotnik przedni prawy pasuje na tylny lewy. Tzn chodzi o sierp a nie cały błotnik

Bonio86, Jesteś Wielki (masz u mnie piwo). Nie pomyślałem o tym (szkoda, że blacharz też nie hehe). Poszukam zatem dwóch przednich. Może ktoś, coś?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości