Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tempomat!
#1
Od jakiegoś czasu mam się za to zabrać, ale zanim zacznę rozkopywać całe auto może mi coś zasugerujecie.

Mianowicie tempomat się nie ustawia. Po włączeniu przycisku, chcąć go ustawić następnie przyckiem z kierownicy wyświetla mi się zielona lampka "cruise control" ale tylko na chwilę. Zaraz gaśnie a prędkość zadana nie jest aktywowana.

Help :cry:
v6
Odpowiedz
#2
UUU cos sie posypalo, jesli reset nie pomaga a linka łaczy z prepustnica, to chyba jakas usterka w module albo w silniczku krokowym od linki. Zdejmij obudowe CC, moze cos sie rozlaczyło albo nie styka cos na tasmie od klawisza przy kierownicy, jak nie to najlatwiej podmienic na probe przekaźnik/moduł, jest obok nog pasażera.
Odpowiedz
#3
Wymieniłem taśmę pod kierownicą, wymieniłem przyciski, wymieniłem silniczek pod maską....

została skrzyneczka od strony pasażera więc....
v6
Odpowiedz
#4
Więc do dzieła!!! Duży uśmiech Potrzebujesz moduł? Oczko
Odpowiedz
#5
serownik / komputer CC wziąłem do siateczki, ale sobie odpuściłem!!!!! Żeby wymienić skrzynkę CC trzeba zdjąć motor z obudową dmuchawy!!!! NO WAY! Cyba spokorjnieje i zrobię sobie procedurę wg manuala. Łudzę się, że to czujnik stopu, że to przycisk na desce rozdzielczej lub kiepskie położenie lewarka AT.

Chyba wolę podłubać przy halogenach niż tracić czas na tempomat Język
v6
Odpowiedz
#6
Czemu no way? Ja to juz robilem w Coupecie Duży uśmiech Prawde mowiac, to jest troche roboty, ale nie jest to takie tragiczne Duży uśmiech Duży uśmiech
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#7
Wywalenie dmuchawy?? To pikus, robiłem to z 10 razy, przy ostatnim cos ok 20 minut na demontaz, mozemy pocwiczyc na zlocie! Oczko
Odpowiedz
#8
Znaczy sie, ja tam musialem wyjac ten skraplacz, czy jak to sie nazywa, czyli rozbieranie calego kokpitu ale bylo zabawne Duży uśmiech
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#9
A no skraplacz to ciezki temat, trzeba cala deche szarpnac ale dmuchawa to pikus. BTW: jest bardzo dobry temat na odgrzybianie klimy w Legendzie wlasnie poprzez czesciowy demontaz dmuchawy, kto wie jaki? Oczko
Odpowiedz
#10
dobra dobra rzecz w tym, że to "trochę" roboty jest. Czy muszę zdjąć coś więcej niż osłonę dmuchawy dół i silnik dmuchawy wraz z łopatkami?

może powalczę w ten łikend nad tym tempomatem, przy okazji wrzucę instalację do halogenów Uśmiech
v6
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości