Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legend Kubiego Honda Legend KB1 3.5V6 2007
#1
Witam
troszke napisze o moim nowym nabytku zakupionym w sobote.
Pierwotnie nastawialem sie na zakup okolice luty marzec przyszlego roku i nawet od jednego z forumowiczow Oczko no ale wpadla mega okazja i zakupilem juz ,chociaz troche sie stresuje dlaczego tak tanio Anioł
Auto rok 2007  czarny od pierwszego wlasciciela ,firmy z bydgoszczy, Auto (po przegladnieciu calej historii w aso) bylo serwisowane od zakupu w salonie honda nova bydgoszcz do przebiegu 202,000 do luty 2015 .
Poza naprawami blacharskimi drzwi (podobno rdza ) przednich tylnych ,nic wiecej nie bylo robione.
Wrazenia niesamowite, Ujezdzalem e60 3,0 d z 2004 r ,ale nie ma co porownywac.
Zdjecia bym wrzucil tylko nie wiem jak Oczko




Model: KB1
Rok produkcji/pierwsza rejestracja: 12/2007
Przebieg: 204 000
Skrzynia: Automat
Który własciciel: jestem drugim wlascicielem
Kraj zakupu/pochodzenia: Polska
Modyfikacje:
Plany wzgledem pojazdu: byc moze instalacja gazowa
Inne

pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Gratulacje, czekamy na fotki. Jak?
Ja edytuję post i dołączam jako załączniki (troche na okrętkę, ale działa).
Odpowiedz
#3
W modyfikacjach dopisz dokładki zderzaka oem i owiewki Oczko

Czekamy na fotki
Odpowiedz
#4
aaaaa faktycznie mozna dodac zalacznik, tak tez planowalem przez dodanie zalacznika ,ale nie widzialem takiej mozliwosci. Juz ja widze dzieki Marcin
jutro dodam foty
pzdr
Odpowiedz
#5
Załącznik ma ograniczony rozmiar.
Dodaj przez jakis serwer hostingowy.
Odpowiedz
#6
kubiłem baaaardzo podobną ale z Torunia, tydzień temu Uśmiech
Odpowiedz
#7
Wejdz na zmniejszacz.pl jest przejrzysty i poreczny, bez logowania , a potem w post kopiujesz linki i gotowe. Uśmiech
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz
#8
udalo mi się w końcu umyć i wrzucić foty , co prawda mistrzem aparatu nie jestem ,ale zawsze coś
w planach zrobić jedynie grill , a do maja sie rozstrzygnie co dalej, jak zostaniemy razem to pewnie malowanko zderzaka tył i nic więcej nie tykam .

[Obrazek: nyjbj.jpg]

[Obrazek: yccwk.jpg]

[Obrazek: hdlpc.jpg]
Odpowiedz
#9
Idealnej całości dopełniłaby drewniana gała Oczko
Odpowiedz
#10
hmmm pomysl bardzo ciekawy , brakuje mi tez w tym aucie patrząc na wygląd zewnętrzny większych kół. Niestety ale moim zdaniem 17stki nie pasują do takiej bryły. Taka 19stka chyba choc ciekawy jestem też jak wyglądałaby na 18stkach.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości