Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legend Kubiego Honda Legend KB1 3.5V6 2007
#11
w KRK masz gościa co chromuje plastiki [namiar na PW]. Mogę go polecić bo robiłem parę tematów u niego i jest solidny.

17 jest optymalnie, wg mnie 18 i więcej to odczuwalne pogorszenie komfortu jazdy.
v6
Odpowiedz
#12
(02-01-2016, 7:17 )Legend95 napisał(a): w KRK masz gościa co chromuje plastiki [namiar na PW]. Mogę go polecić bo robiłem parę tematów u niego i jest solidny.

17 jest optymalnie, wg mnie 18 i więcej to odczuwalne pogorszenie komfortu jazdy.

Poproszę o namiary. Mój grill również nadaje się do odświeżenia.
Odpowiedz
#13
18 jest już ok, komfort ok. Ja osobiście z czasem pójdę w 19
Odpowiedz
#14
Ja tez poprosze namiar Uśmiech
Odpowiedz
#15
(02-01-2016, 9:36 )Wojtek napisał(a):
(02-01-2016, 7:17 )Legend95 napisał(a): w KRK masz gościa co chromuje plastiki [namiar na PW]. Mogę go polecić bo robiłem parę tematów u niego i jest solidny.

17 jest optymalnie, wg mnie 18 i więcej to odczuwalne pogorszenie komfortu jazdy.

Poproszę o namiary. Mój grill również nadaje się do odświeżenia.

(02-03-2016, 19:01 )multi_seb napisał(a): Ja tez poprosze namiar Uśmiech

A Panowie nie potrafią skorzystać z PW bezpośrednio?
Odpowiedz
#16
SIemanko
na 90 % auto kolo kwietnia bedę musial sprzedać. Mam pytanie bo przymierzam sie do "wypieszczenia" hanki
czy warto malować zderzak przod , tyl, maske bo pare odpryskow się znajdzie czy to na niekorzysc działa  .Wizualnie będzie wygladalo idealnie ,ale czy potencjalny kupujacy sie nie odstraszy mówiąc ze byla drogowa przygoda nie wiadomo jak duża. Pytam bo w kwestii blacharstwa to jestem zielony
Odpowiedz
#17
Ja bym nie robił a jak juz chcesz to rob zdjecia czemu auto było lakierowanie i niech ci w profesjonalnym warsztacie lakierniczym dadzą kwitOczko

Ale jak na sprzedasz to daj spokoj Oczko
Odpowiedz
#18
Pozegnanie zimy, ostatni snieg tego roku no i powoli Legenda niestety

[Obrazek: zgsnr.jpg]
Odpowiedz
#19
Oj będziesz płakał Oczko
Odpowiedz
#20
no bede ,bo lepszej hondy na ta chwile nie widze
ale w 2017 na lato bede szukal czegos dobrego ,wiec moze cos wypuszcza
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości