Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legend Kubiego Honda Legend KB1 3.5V6 2007
#31
Andrzej ,serdecznie bardzo dziekuje za info bardzo pozyteczne bo
wiem co szukac teraz Uśmiech
dzieki bardzo
Awik ,mam chetnego kolege
jestem dogadany za cene 39 000 po malowaniu zderzakow i wymianie tego wlasnie czujnika
tak myslalem wystawic po swietach za wyzsza cene i rozeznac temat, ale ......
sam juz nie wiem co robic
pzdr
Odpowiedz
#32
Dareczku trzymam Twojej wersji, cena w dół nie pojdzie poniewaz zdecydowalem sie odnowic zderzaki przód i tył wiec auto obecnie ma je robione . Gorzej z grillem bo czas chromowania w krakowie to 14 dni roboczych !!! oszaleli wiec tego nie bede poprawial.
MEchanicznie jest sprawdzony ,do wymiany czujnik poziomowania reflektorów
. Czekam na info czy mi znajomy zdobędzie w lepszej kasie niz podał Andrzej
niebawem wrzuce po swietach zdjecia po wypolerowanu i odnowieniu lakieru .
Jedyne co to sie waham czy po prostu nie wystawić auta np za 42 na oto moto i sprawdzić zainteresowanie .
Auto jest cala historia serwisowa naprawiane w ASO . Po swietach bede mial ciężki orzech do zryzienia Smutny
pzdr
Odpowiedz
#33
(03-22-2016, 2:43 )andrzej1967 napisał(a): Czujnik tyl.regulatora reflektorów 1340zl netto
Aso czestochowa

Sprowadzony z Japonii 260USD z przesyłką, cłem i VAT.
Odpowiedz
#34
auto wypolerowane i odnowione zderzaki , niestety niefart ze musialo dzisiaj lac
teraz to wyglada Oczko
[Obrazek: nvlbd.jpg]
Odpowiedz
#35
Jaka cena za zderzaki?
Odpowiedz
#36
z przykrością auto sprzedałem w dniu dzisiejszym
ostatnie zdjecia Smutny
pojechała na drugi koniec Polski, może nowy właściciel zaprezentuje
pzdr
[Obrazek: wfxrz.jpg]

[Obrazek: qbshk.jpg]
Odpowiedz
#37
To ja jestem tym kupującym.
Póki co jestem bardzo tym autem podekscytowany.
Szybki, komfortowy, wszystkomający.
Aż dziw bierze, że był tak mało popularny w Europie.
Na trasie z Krk do 3M komputer pokazał spalanie 9,5l/100km, jadąc z maksymalnie dozwoloną prędkością - autostrada z Krakowa do Katowic (140km/h), gierkówka do Łodzi (100km/h) i autostrada do Gdańska (140km/h).

Także zastanawiam się nad sensownością zakładania LPG.
Odpowiedz
#38
No to najniższe spalanie masz już za sobą - teraz miasto i 16l. Trzeba jednak pamiętać, że lepiej w tym aucie mieć spalanie 16 niż siedzieć w Passacie i mieć 9l. Satysfakcja z posiadania gwarantowana...
Odpowiedz
#39
(04-04-2016, 23:40 )docent_procent napisał(a): No to najniższe spalanie masz już za sobą - teraz miasto i 16l. Trzeba jednak pamiętać, że lepiej w tym aucie mieć spalanie 16 niż siedzieć w Passacie i mieć 9l. Satysfakcja z posiadania gwarantowana...

Żeby w mieście spalił 16l trzeba się naprawdę spieszyć. Jak się jedzie bez szarpania (Warszawa) to pali około 14.
Odpowiedz
#40
(04-05-2016, 4:04 )wlodek napisał(a):
(04-04-2016, 23:40 )docent_procent napisał(a): No to najniższe spalanie masz już za sobą - teraz miasto i 16l. Trzeba jednak pamiętać, że lepiej w tym aucie mieć spalanie 16 niż siedzieć w Passacie i mieć 9l. Satysfakcja z posiadania gwarantowana...

Żeby w mieście spalił 16l trzeba się naprawdę spieszyć. Jak się jedzie bez szarpania (Warszawa) to pali około 14.

I tu sie mylisz Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości