Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lampki drzwiowe i oświetlenie wnętrza - problem
#1
Siemanko mam delikatny problem z oświetleniem wnętrza... dzisiaj odpaliłem z kabli mojego civica za pomocą legenda... no i po tym odpaleniu coś mi siadło w oświetleniu... najpierw nie gasiły się lampki w drzwiach (te które zapalają się po ich otwarciu) oraz oświetlenie sufitowe (było w pozycji środkowej, czyli zapalają się światełka po otwarciu drzwi). Nagle zgasły lampki w drzwiach a lampki sifitowe zaczęły pomrugiwać(możliwe że te w drzwiach też mrugały ale nie zwróciłem uwagi). Przesunąłem sówak na suficie w pozycję off i zgasły te na suficie bo drzwiowe już się nie świeciły jak przesówam na pozycję środkową to te się zapalają ale nie gasną jak to miało miejsce wcześniej. W pozycji on też działają bo muszą działać. 
Sprawdziłem bezpieczniki i wszystkie wyglądają ok zarówno te pod maską jak i te we wnętrzu... nic się nie zmienia po zamknięciu auta centralnym zamkiem i uruchomieniu alarmu fabrycznego po otwarciu i odpaleniu legenda problem jest ten sam. Mogę ustawić włącznik lampek w pozycji środkowej zamknąć auto a te nie zgasną(drzwiowe nawet się nie zapalają). Cała sytuacja miała miejsce na uruchomionym silniku. 

Spotkał się ktoś z tym? Gdzie szukać przyczyny? Jakiś przekaźnik? Jakiś modół? Lampka od podświetlenia stacyjki normalnie zapala się i gaśnie. Poza tym wszystko działa z oświetlenia. Lampki punktowe działają... pomocy
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Lampki drzwiowe i oświetlenie wnętrza - problem - przez Bonio86 - 09-30-2015, 1:54

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości