Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bagażnik dachowy
#1
Witajcie, cholernie ciężko znaleźć bagażnik dachowy na to auto, nie chodzi mi o uniwersalny z tymi łapami co montuje się pod uszczelkę drzwi a dedykowany. Najlepiej opływowy by go nie ściągać co chwila. Ktoś coś? Może ktoś chce sprzedać bo nie używa?
Odpowiedz
#2
(10-05-2015, 17:18 )womer napisał(a): Witajcie, cholernie ciężko znaleźć bagażnik dachowy na to auto, nie chodzi mi o uniwersalny z tymi łapami co montuje się pod uszczelkę drzwi a dedykowany. Najlepiej opływowy by go nie ściągać co chwila. Ktoś coś? Może ktoś chce sprzedać bo nie używa?

Tutaj masz oryginalny:

http://www.lingshondaparts.com/honda_car...k_03=21271

W podobnej cenie kupisz w ASO.

Z góry ostrzegam, że nie zalecają przewożenia rowerów na tym, podobno legend ma delikatny dach. Dlatego ja się zdecydowałem na hak.
Odpowiedz
#3
spora cena, i sposób montażu na tych cholernych "łapkach" :/

ja potrzebuję do przewożenia jednego kajaka tudzież trumny... więc opór na wiatr mniejszy

co do bagażnika, mi zależy na braku właśnie tych "łapek". Taki jak z linka mogę kupić aftermarketowy sporo taniej.
Odpowiedz
#4
(10-05-2015, 20:38 )womer napisał(a): spora cena, i sposób montażu na tych cholernych "łapkach" :/

ja potrzebuję do przewożenia jednego kajaka tudzież trumny... więc opór na wiatr mniejszy

co do bagażnika, mi zależy na braku właśnie tych "łapek". Taki jak z linka mogę kupić aftermarketowy sporo taniej.

Do KB1/KB2 nie ma innego bagażnika niż z takimi łapkami. A swoją drogą jeśli znalazłeś jakiś nieoryginalny pasujący do KB1/KB2 to napisz jaki. Ja kiedyś szukałem i nie było - tylko oryginalny.
Odpowiedz
#5
Mam oryginal urzywany, zapraszam na prywat.
Odpowiedz
#6
poszło pw
Odpowiedz
#7
Witajcie.

Ma ktoś na sprzedaż belki dachowe? oczywiście do KB1.....
Odpowiedz
#8
Jak by cos to tez sie pisze na belki (najlepiej alu) i lapy Oczko
Odpowiedz
#9
Mam ori kb1. Stan super. 1300. Jak są chętni to dzwońcie. Warszawa 501 104 501

Wystawiłem na olx. Tam są zdjęcia.
Odpowiedz
#10
Podjedź do InterPack'a albo innego sklepu, który handluje bagażnikami, a na pewno coś dobiorą.
Ja dwa lata temu kupiłem u nich, jeśli dobrze pamiętam za ok. 300zł. Zrobiłem z nim, z 4 rowerami na dachu ponad 1000km i jest ok.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości