Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Acura TL 3.2V6 96'
#1
Witam, przyszedł czas, żeby pochwalić się swoim nowym nabytkiem. Jeżeli śledziliście alledrogo to zapewne wpadła wam w oko aukcja złotej Acury TL na czarnych blachach. Od miesiąca jestem jej szczęśliwym posiadaczem. Auto tanie nie było, ale do zakupu przekonał mnie jego stan. Samochód kupiony od pierwszego właściciela w Polsce. W kraju od 1998r. Dostałem komplet dokumentów plus ekspertyzy fachowców z PZMotu dotyczące stanu auta po sprowadzeniu do PL. Szczerze powiem, że nie wierzyłem telefonicznym opowieściom właściciela, ale oględziny na miejscu potwierdziły się. Wszystko w oryginale, auto wychuchane, wszelkie wymiany robione na bieżąco. Oczywiście jest kilka drobiazgów do zrobienia, ale w końcu samochód ma już swoje lata. Aktualnie stoi u blacharza w celu wyeliminowania nalotów rudej na tylnych błotnikach. Na szczęście okazało się, że ranty są zdrowe a tylko do zrobienia są doły błotników i końcówki błotników od strony zderzaka. W każdym razie już z tym walczę. Fotki są zapożyczone z aukcji, nad nowymi popracuję niebawem.
Pozdrawiam Michał

Model: Acura TL
Rok produkcji/pierwsza rejestracja: 1996
Przebieg: 200500
Skrzynia: Automat
Który własciciel: 2 w kraju
Kraj zakupu/pochodzenia: Polska/USA
Modyfikacje: aktualnie brak planów
Plany względem pojazdu: pozbycie się korozji na tylnych błotnikach (w trakcie)


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz
#2
Witaj. Miło, ze przybyło nam kolejnego posiadacza Acury na forum. Ja mam ka8 jakby co.. Uśmiech
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz
#3
Cześć. Ciekawy egzemplarz, wpasowanie kierunków w zderzaku jest świetne. Drzwi bez ramek?
Odpowiedz
#4
(10-06-2015, 19:45 )kowal napisał(a): Cześć. Ciekawy egzemplarz, wpasowanie kierunków w zderzaku jest świetne. Drzwi bez ramek?

Cześć Kowal, tak drzwi bez ramek. Dzięki Oczko
Odpowiedz
#5
Kierunki prawie jak w Civie EE9, fajne autoUśmiech Faktycznie kojarzę ją droga była...
Odpowiedz
#6
To teraz opowiedz co z tą kierownicą jest nie tak. Bo nie wydaje mi się aby Honda ładowała gdziekolwiek 2 kolorowe kierownice... nowe obszycie w jaśniejszym odcieniu?
Odpowiedz
#7
(10-07-2015, 3:55 )Bonio86 napisał(a): To teraz opowiedz co z tą kierownicą jest nie tak. Bo nie wydaje mi się aby Honda ładowała gdziekolwiek 2 kolorowe kierownice... nowe obszycie w jaśniejszym odcieniu?

Dokładnie Bonio, w aucie w połowie lat 90' została obszyta cała tapicerka na fotelach, gałka zmiany biegów i kierownica w powstającej wtedy JavaCD.... . Jeżeli chodzi o poduszkę to nie da się ukryć, że widać czarną plamkę - efekt nieumiejętnej próby jej wyczyszczenia. Gość chciał być fajny, nałożył coś na szmatkę i zaczął czyścić. Po chwili się okazało, że niestety wytarł ori kolor do czarnego. Detal - zostawiam sobie na deser Oczko Powiem Wam, że ja dbam o auta i każde jakie miałem zawsze było błyszczące i dopicowane, ale facet miał świra na tym punkcie. Ale akurat z tego się cieszę Oczko
Odpowiedz
#8
Java Car Design... Daj więcej fotek! Boczek drzwi wygląda obiecująco.
Odpowiedz
#9
Jakos mnie ta java nie przekonuje... nie mówie tu konkretnie o Twoim aucie ale ogólnie. Jak dla mnie to ta firma jest trochę przerost formy nad treścią i za bardzo przereklamowana...
Odpowiedz
#10
(10-07-2015, 8:03 )kowal napisał(a): Java Car Design... Daj więcej fotek! Boczek drzwi wygląda obiecująco.

Kowal, jak odbiorę auto to zrobię fotkę, ale jeszcze z tydzień trzeba poczekać ... niestety.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości