Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam się
#11
Koleżanka od zamieszania jest z Legionowa k/ Warszawy, proszę Was o pomoc bo na pewno macie szeroką wiedzę w tym temacie a okazało się, że jest spory problem z szybką. Niestety w Legionowie nie są w stanie załatwić tej sprawy nawet przy pomocy zaprzyjaźnionych firm z Warszawy. Za poradę będę dozgonnie wdzięczna Uśmiech
Odpowiedz
#12
Strange, szyby do 2 gen. są dostepne, zarówno nowe jak i na szrotach, nie wieżę, ze w Warszawie firmy ich nie posiadaja. Cena nowej oscyluje w granicach 600 - 700 zł, używana ok 300, choc zakup tej drugiej to ostateczność. Sam kilka tygodni temu sprzedałem szybę z II gen. do Częstochowy. Szyba przejecha 200 km leżąc na podłodze bagaznika bez najmniejszego uszczerbku i pękła podczas montażu przy zapinaniu ostatniej spinki! :roll:
Odpowiedz
#13
Witamy na forum Duży uśmiech
Wymiana czołowej szyby to też mój bieżący temat (2-gen, coupe). Zrobiłem rozeznanie na terenie w-wy i okolic.

Najpierw z grubej rury Zdezorientowanyhock: :
1 z ASO w w-wie - wymiana oryginał 3050 pln (!)
ten sam ASO - wymiana szyby z Piklington-a - okolice 1200 pln
Jaan Glass - nie mają szyby
Allegro - też brak

Nie sprawdzałem jeszcze używek, ale to będzie zdaje się najrozsądniejszy wybór.

pozdr
Odpowiedz
#14
Piklington w krakowie z montazem kosztowal cos okolo 600-700 zl,takze bez tragedii.
Odpowiedz
#15
Ludzie, nie robcie OT. Chcecie pisac o szybach, to zalozcie temat w odpowiednim dziale, bo potem jak ktos bedzie potrzebowal jakiejs informacji na ten temat, to na pewno go nie bedzie szukal w dziale przywitan i bedzie pisal jeszcze raz.... I sie robi bajzel na forum niepotrzebnie Oczko
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#16
dobra wszystko moja wina Oczko
Odpowiedz
#17
Jak zwykle wszystko przez kobiety Oczko BTW: Natalio, co z fotkami ?
Odpowiedz
#18
jutro, najpóźniej w sobotę wrzucę. komputerowym mistrzem nie jestem i ten cały fotosik też mnie przeraża... ostatecznie sobota i będę miała zmniejszone zdjęcie hani. troszeczkę cierpliwości jeszcze Uśmiech
Odpowiedz
#19
Hanny razem z Natalią ma sie rozumieć? Oczko
Odpowiedz
#20
nie chciałabym, żebyś na zawał padł Język
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości