Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie reszta G1 ! ?
#1
Witam ponownie Uśmiech Zakladam ten temat zastanawiając sie gdzie te wszystkie G1 ?! Patrzac np na G2 pełno tematów itp a tu cisza jak w kosciele panowie ! Uśmiech Mam nadzieje ze ten stan sie polepszy pozdrawiam Rafał
Odpowiedz
#2
No na forum mało, bardzo mało... Ale ostatnio znalazłem w Łomży 3 sztuki, w Poznaniu chyba dwie, we Wrocławiu, w Wawce niedawno była jeszcze jedna... wszystkie na części Uśmiech

A czy Ty swojej nie kupiłeś jakieś 2-3 miesiące temu z Warszawy?
Odpowiedz
#3
A ja widzialem jedna w Olsztynie ale jakos latem
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#4
Rafał, jesteś tutaj bodajże trzecim użytkownikiem 1G, więc nie dziw się, że tak mało topików jest w tym dziale. Poza tym stosunek ilości na tym forum 1G do 2G jest mniej więcej taki jak i na naszych drogach. Jeżdżących 1G jest naprawdę baaardzo mało. Ja np. ze swoim KA4 do tego Acurą jestem tak samotny, że aż miło Duży uśmiech

Tym nie mniej bardzo się cieszę, że jest nas więcej :twisted:
Ja osobiśnie również celowałem zdecydowanie w KA8, później z racji powiększającej mi się rodziny w KA7 a skończyło się na tym co mam i nie narzekam. Ba, nawet więcej, bardziej mi się podoba to co mam niż KA7, ale ja już trochę mam odchyły jednak na oldschool. W G1 odnaleźć jeszcze można odrobinę starej, dobrej japońskiej szkoły, choć już szczątkowa powoli. Dla mnie na ten przykład coupe pierwszej legend to jeden z najpięknieszych coupe hondy wogóle.

Zapodaj proszę galeryjkę Oczko
[Obrazek: avatarrear.jpg]
Odpowiedz
#5
A Kupilem Duży uśmiech i jak narazie jestem bardzo zadowolony ale mysle ze niebawem trzeba bedzie ja sprzedac poniewaz czeka mnie wyjazd do rodziny do pracy do austrii a szkoda mi zeby stała wiec ewent jak bedziecie mieli kogos kto bedzie zainteresowany to dajcie znac Smutny Jest sekwencja ;p Mozecie mi podpowiedziec jak sie wrzuca foty to nie ma problemu bo nie dawno przy niedzieli wypucowałem ladnie i pojechalem porobic zdjecia UśmiechDuży uśmiech
Odpowiedz
#6
Graciadh napisał(a):Mozecie mi podpowiedziec jak sie wrzuca foty

masz PW - dasz radę Oczko
[Obrazek: avatarrear.jpg]
Odpowiedz
#7
Właśnie tak mi się wydawało ze zdjęcia z profilu jakieś znajome. Miałem ochotę na nią ale mnie ubiegłeś Uśmiech Wrzucaj fotki i powiedz coś o niej.
Odpowiedz
#8
No widzisz to moze bedzie w niedalekiej przyszlosci okazja jak pisalem wyzej Oczko Jezeli bys kogos mial to daj znac
Odpowiedz
#9
[Obrazek: vvbb.jpg]

[Obrazek: cccfr.jpg]

[Obrazek: dsc2707.jpg]

[Obrazek: dsc3048g.jpg]

I troszke z historii Uśmiech Autko mam jakis czas na poczatku wiadomo trzeba bylo kilka rzeczy zrobic : Wymienilem klocki , kable swiece kopółka palec , Reduktor z gazu "DOMAŃSKI" do 350 koni 800 ZL! ,oczywiscie olej i wszystkie filtry oraz regeneracja wtryskiwaczy z gazu . i jak narazie hania jezdzi super duzo "Dresów" Sie przejechało na niej Duży uśmiech Jezeli ktos bedzie zainteresowany to czekam na wiadomosc Uśmiech Pozdrawiam
Odpowiedz
#10
Poprawka :

[Obrazek: cccqb.jpg&via=mupload]

[Obrazek: dsc2700jpg2222222222222.jpg]

[Obrazek: vvbt.jpg]

[Obrazek: 16803767.jpg]

[Obrazek: dsc2707i.jpg]

[Obrazek: dsc3048.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości