Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie reszta G1 ! ?
#11
Masz takiego samego soniaka jak ja Duży uśmiech

Piękny wóz, nie ma co dyskutować Oczko Dałbyś trochę więcej fot i troszkę opisu, wyposażenie itp.....

Poza tym z jakiego rejonu Polski jesteś? Dolny Śląsk czy W-wa, bo z fotek to tylko można wypatrzeć Zdezorientowanyhock:

Jak w W-wy można by przed ogólnym zlotem zrobić mały spocik G1 Duży uśmiech ...i nie tylko oczywiście Oczko
[Obrazek: avatarrear.jpg]
Odpowiedz
#12
Wieczorkiem po Gali cos dodam i dopisze bo jak narazie brak czasu Duży uśmiech Jestem z GLiwic wiec troszke daleko ale ogólem jestem za tylko troszke blizej mnie np czestochowaJęzyk Wiec troszke z historii Uśmiech Autko mam jakis czas na poczatku wiadomo trzeba bylo kilka rzeczy zrobic : Wymienilem klocki , kable swiece kopółka palec , Reduktor z gazu "DOMAŃSKI" do 350 koni 800 ZL! ,oczywiscie olej i wszystkie filtry oraz regeneracja wtryskiwaczy z gazu . a jezeli chodzi o wyposazenie to ma chyba wszystko Język Skóra , wpomaganie ,elektr fotele , lusterka , Wszystkie szyby , szyberdach , klimatronic MANUAL Duży uśmiech . abs , AIP (nie wiem co to ale jestDuży uśmiech) , Wszystko sprawne nawet wycieraczki NA LAMPY Duży uśmiech i jak narazie hania jezdzi super duzo "Dresów" Sie przejechało na niej Duży uśmiech Jezeli ktos bedzie zainteresowany to czekam na wiadomosc Uśmiech Pozdrawiam i czkeam na propozycje spociku Duży uśmiech a fotki wieczorem
Odpowiedz
#13
No całkiem, całkiem tylko prawa strona po lekkim pocałunku? Oczko Masz więcejfotek wnętrza, jak na tamte lata bylo nieźle wypasione?
Odpowiedz
#14
Heh, też myślałem, że mam dość bogate wyposażenie, bo i poduszka, i komputer.... ale jak zobaczyłem jakie jeszcze można było mieć gadżety..... Zdezorientowanyhock:

<!-- m --><a class="postlink" href="http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=pl&sl=en&u=http://www.squidoo.com/first-honda-legend&prev=/search%3Fq%3Dlegend%2Bka4%2Bti%26hl%3Dpl%26lr%3D&rurl=translate.google.pl&usg=ALkJrhhfOBvhz9tq_i9OOaF3C6QNT5u1ig">http://translate.googleusercontent.com/ ... C6QNT5u1ig</a><!-- m -->
[Obrazek: avatarrear.jpg]
Odpowiedz
#15
Peter : Jakis zazdrosny skurwiel kopnął mi w migacz ;/ Hehe No wypas hondzie Duży uśmiech To co panowie myslicie o jakims spotkaniu ?
Odpowiedz
#16
No fakt co do wyposarzenia to mialy kilka dodatków ale osobiscie twierdze ze mam wwnetrze w duuuzo lepszym stanie niz ukazywany exlusive Duży uśmiech Jutro porobie fotki srodka to wysle panowie Uśmiech
Odpowiedz
#17
w Katowicach lata wiśniowa.

To Coupe jest piękne! Trochę ręki przyłozyć i będzie świetnym klasykiem!


Graciadh dobrze by było, abyś zmniejszył fotki do 800 pixeli.

I wrzuć ją do giełdy :mrgreen:
v6
Odpowiedz
#18
Kurcze nie znam kolesia a szkoda Język Mi tez sie bardzo podoba ale po 1 narazie mnie jeszcze nie stac zeby w nia wkladac a nie wiem kiedy wroce moze za miesiac moze za pol roku a moze za 3 lata dlatego zdecydowalem ze oddam ja innemu milosnikowi LEGENDY Smutny Te zdjecia sa 800/600 Język Moze jeszcze dzis ja wrzuce na gielde a jezeli mieli byscie kogos to zostawiam numer telefonu 517-749-335
Odpowiedz
#19
[Obrazek: zamekdybowski0306050nw9.jpg]

[Obrazek: zamekdybowski0306007eb7.jpg]

Jedyną w Toruniu posiadam a jak wygląda oceńcie sami.
Zdjęcie sprzed 1,5 roku ale nic się nie zmieniła
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#20
Przód i komora stan profi, a gdzie reszta auta, juz nie tak ładna? Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości