Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wibracje podczas trzymania hamulca na drive
#11
Czy ktoś z Was miał podobny przypadek?
Czy macie minimalne drgania w zakresie 1500 obrotów?
Odpowiedz
#12
Może kolega DaroCars podpowie jak sobie poradził z wibracjami.
Odpowiedz
#13
(03-02-2018, 6:00 )termoba77 napisał(a): Może kolega DaroCars podpowie jak sobie poradził z wibracjami.

cześć wiec u mnie troche to trwało zanim doszedlem do ładu z moja niunia. wibranie nie równa praca brak mocy i tak dalej..co pierwsze zabralem sie za swiece..bo nigdy ich nie wymienialem od czasu jak kupilem auto..wymienilem dupa dalej to samo co prawda swiece doslownie rozpadaly sie po wykreceniu 2 znich umarlaki.. obstawialem juz na brak kompresji na jakims cylindrze.. jednak bylo wszystko ok .. cewki ciezko sprawdzic wiec kupilem zestaw cio prawda uzywanycyh od kolegi z forum..zamienilem i pizda dalej to samo..nie dowiary..musialem zasiegnac rady u kolegi mechaniora..odstawilem mu na dzien..doszedl do tego na ktorym garze nie pracuje. ale rozlozyl rece bo niby wszystko ok swiece cewki kompresja.wk****m sie wziolem do siebie auto..zaczelem zamieniac cewki swiece na stare i tak dale..i co sie okazalo ze jedna ze swiec nowych byla j****a i nie dawala dobrej iskry..oczywiscie stare tez byly zj****e jak pisalem na poczatku..  sory ze sie tak rozpisalem.. ale tak wygladal moj problem Uśmiech


_______________________________________________________________
Kolejny post obfitujący w wulgaryzmy i będzie urlop. 

Legend95
Odpowiedz
#14
Termoba77 czy w Twoim przypadku tylko nieszczelność wężyka była przyczyną czy nadal masz wibracje?
Odpowiedz
#15
(04-25-2019, 6:04 )Wsciekly13041991 napisał(a): Termoba77 czy w Twoim przypadku tylko nieszczelność wężyka była przyczyną czy nadal masz wibracje?

Jakieś minimalne są ale to pewnie przewrażliwienie. A u Ciebie jak to wygląda?
Odpowiedz
#16
U mnie po zmianie zawieszenia z wibracji zrobiło się coś jak by kołysanie na boki autem. Tylko podczas jazdy w przedziale obrotów +/- 1400 -1900. Są również wibracje chwilowe podczas odpaleniu silnika.. Jak narazie szukam przyczyny eh:/
Odpowiedz
#17
U mnie wibracje wróciły, olej OEM wymieniany już 3 krotnie w przeciągu 20 tys.km, wibracje odczuwalne na d i r, stawiam na sprzęgło, a może kolejne  płukanie ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości