Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
przestał działać system AFS
#11
(03-18-2017, 6:17 )Legend95 napisał(a): chwila - czujnik poziomowania w ASO kosztuje 200pln, w którym?

koledze zabrakło jednego zera, a potencjometry są dwa - przód i tył. jeśli mnie pamięć nie myli 1300 netto aso, używka 250-300.
u mnie w tylnym czujniku "zgniła" sprężynka, na jakiś czas udało się reanimować sprężynką od długopisu.
Odpowiedz
#12
Koledze nie zabrakło zera Uśmiech

Doskonale wiem, że cały układ (system) samopoziomowania to koszt ok. 2000 zł w ASO. Dlatego podzieliłem się informacją, o której wczoraj się dowiedziałem w Honda Gdynia. Obecnie mają na wymianę sam czujnik, który potrafi paść, na ogół wskutek przyblokowania spowodowanego nagromadzeniem się brudu. Koszt właśnie ok. 200 zł. I to podobno nie zamiennik jakiś dorabiany czy reanimowany, tylko normalna część "Genuine Honda Parts" Uśmiech

Jak ktoś jest poważnie zainteresowany, sugeruję pójść tym tropem i dowiedzieć się w swojej lokalnej ASO.
Odpowiedz
#13
hm.

niedawno szukałem dla siebie - najtaniej znalazłem za 160 $
v6
Odpowiedz
#14
(03-18-2017, 20:05 )takibartek napisał(a): Koledze nie zabrakło zera Uśmiech

Doskonale wiem, że cały układ (system) samopoziomowania to koszt ok. 2000 zł w ASO. Dlatego podzieliłem się informacją, o której wczoraj się dowiedziałem w Honda Gdynia. Obecnie mają na wymianę sam czujnik, który potrafi paść, na ogół wskutek przyblokowania spowodowanego nagromadzeniem się brudu. Koszt właśnie ok. 200 zł. I to podobno nie zamiennik jakiś dorabiany czy reanimowany, tylko normalna część "Genuine Honda Parts" Uśmiech

Jak ktoś jest poważnie zainteresowany, sugeruję pójść tym tropem i dowiedzieć się w swojej lokalnej ASO.

Daj w takim razie konkretnie znać i co najważniejsze czy samodzielnie taka podmianka jest możliwa, czy trzeba jechać do ASO.
Odpowiedz
#15
Jak zał 200zł to ja pięć sztuk biorę. Gdzie można kupić?
Odpowiedz
#16
(03-19-2017, 5:26 )Reddwarf napisał(a): Jak zał 200zł to ja pięć sztuk biorę. Gdzie można kupić?
Dołączam się do chęci zakupu dwóch sztuk. Dajcie namiar, gdzie można sam czujnik pewny i sprawdzony kupić. Oczywiście w dobrej cenie i sam czujnik a nie cały moduł poziomowania świateł.
Odpowiedz
#17
Ktos juz zamontowal dziala? Rozwiozalo problem?
Odpowiedz
#18
na allegro są po 290 zł czujniki
Odpowiedz
#19
http://allegro.pl/czujnik-poziomowania-s...39079.html
Odpowiedz
#20
mam dwie sztuki wymienione w legendzie i jest ok.Polecam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości