Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
20" do ka9
#1
chce wsadzic jakas 20 do mojej ka9 z jakim et szukac
Odpowiedz
#2
to zależy.
Jaką szeroką felgę chcesz założyć?
ET w granicach 40 i szerokości 8-8,5 będzie ok chyba, że chcesz robić spasy.

Ja mam do założenia na sezon 19 cali felgę 8,5j et 38 i 9,5j et 35 i na seryjnym zawieszeniu nie pojeździsz za wygodnie bo wystają.
[Obrazek: gybQ50p.jpg]
Odpowiedz
#3
ET zdecydowanie większe (około 50-55)
Odpowiedz
#4
w serii jest takie ET więc jak dasz szerszą felgę z takim ET to może Ci zaprzeć o lagę amortyzatora.
Jak mówiłem ważne jest jak szeroką felgę chcesz włożyć i wtedy będzie wiadomo jakie ET możesz dawać.
Sprawdzać zmiany możesz na willtheyfit.com
[Obrazek: gybQ50p.jpg]
Odpowiedz
#5
Kurczę, ucięło mi kawałek posta jakimś cudem Język Pisałem dalej, że felga musi mieć szerokość 7-7.5".

Ogólnie to jest tak, jak piszesz, za duże ET i będzie tarło o amor, ale trochę mniejsze i będzie trzeba rzeźbić nadkola Oczko

Generalnie z moich obserwacji, to szukałbym felgi nie szerszej niż 7.5" i z ET nie mniejszym niż 45.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#6
To taki parametry będą na pewno bezpieczne.
Ale osobiście uważam, że tak wąskie 20 będą ciężkie do znalezienia...
[Obrazek: gybQ50p.jpg]
Odpowiedz
#7
Ja mam 8" , ET40 i to jest max, bo juz ok 5mm wystają. Mysle ze mniejsze ET odpada i szerokość wieksza też..
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz
#8
(11-20-2015, 22:14 )pandrummer1 napisał(a): Ja mam 8" , ET40 i to jest max, bo juz ok 5mm wystają.

Chyba minimum, bo im większe, tym mniej wystaje Oczko
Odpowiedz
#9
Chodziło mi o to , ze to max na co mozna sobie pozwolić, ale dzięki za czujność Oczko
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz
#10
wlasnie chce przod jakies 8 " 8'5 a tyl do 10" i mam w planie poszerzyć lekko nadkola z tylu sprezyny mam wsadone teraz h&r
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości