Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zderzak tylny od prelifta do polifta???
#1
Czy ktoś jest w stanie stwierdzic z całą pewnością że tylny zderzak od prelifta będzie pasował do polifta? Wiem, że ma nieco inną formę, ale czy różni się też kształtem w miejscach mocowania i tam gdzie schodzi się z innymi elementami. Mam cały zderzak do wymiany, a używanego poliftowego nie mogę dostać absolutnie nigdzie.
dzięki za pomoc
pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Wiem, ze trzeba zmieniać lampy i klapę bagażnika.
Odpowiedz
#3
A jak wygląda sprawa z przodem? tez maska lampy błotniki czy jest inny pas przedni?
Odpowiedz
#4
Tak samo i dochodzą błotniki
Odpowiedz
#5
Przerabiałem temat, tylny zderzak nie pasuje.
http://allegro.pl/honda-legend-99-04-ka9...50546.html
Ten jest do naprawy, ale jest!
Odpowiedz
#6
Dzięki za odpowiedzi, wszystko jasne. Widziałem ten zderzak z allegro, ale mój jest w niewiele gorszym stanie. Lakiernik mówi że do wymiany, i ja tez bym tak wolał, ale jutro będzie jeszcze próbował to ogarnąć i zobaczymy.
Odpowiedz
#7
Najlepiej popytać na allegro ludzi którzy sprzedają części do Legenda. Ponieważ nie zawsze mają wystawione wszystkie części.
Odpowiedz
#8
Ale juz dawno chyba wszystkich obdzwoniłem i nic. Pozostaje udać się do warsztatu zajmującego się spawaniem plastiku a potem do lakiernika, to powinno załatwić sprawę.
Odpowiedz
#9
Odświeżam kotleta. Widziałem wyżej, że zderzaki tylne nie pasują. Wizualnie są podobne tu przy klapie i lampach, duże są różnice pomiędzy przed i poliftem?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości