Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stuki w zawieszeniu
#11
(12-08-2015, 6:47 )pablo diablo napisał(a): badanie na szarpakach jest, delikatnie mówiąc, nic nie warte także się nie sugeruj Uśmiech

Zgadzam się z Pablo. Uzupełniając wcześniejszą wypowiedź u mnie diagnoza polegała na tym, że przy otwartej masce mechanik usiadł "bezpiecznie" na przednim błotniku (oczywiście odpowiednio zabezpieczonym miękką szmatą przed zarysowaniami Oczko ). Ja siedziałem w środku, wrzuciłem "D" i toczyliśmy się na nierównej drodze. Gość siedział, nasłuchiwał stuki i wytypował amorki. Sam nie próbowałem słuchać, zaufałem mu. Miał rację. A szarpaki pokazywały skuteczność niemalże nowych. Jeszcze raz powodzenia w diagnozie.
Odpowiedz
#12
No dobra ale te stuki słyszysz np jak masz szyby zamknięte w kabinie? U mnie napierdziela przy kierownicy ze mała bania ..

Co do amorów to bd robił tak

https://m.youtube.com/watch?v=RCRwI3xoQxw
Chłopaki z AirRide juz szykują poduchy i amory week ..
Odpowiedz
#13
Dariusz, ile Cie wyszlo za calosc? A jak juz zamontuja to obowiazkowo filmik wrzuc Uśmiech.
Odpowiedz
#14
Jeszcze NieMam pojęcia ile zeby do nich nie jechac za daleko mam robiłem zdjecia całego zawieszenia i im wysłałem jak juz obcykana jade i montuje .. Chodzi tylko góra i dol a nie bajery na każde koło czy cos obniżyć i podnieść tylko nie wiem czy z androida czy w budzie sterować włącznikiem ..
Odpowiedz
#15
(12-09-2015, 4:26 )dariusz2880 napisał(a): No dobra ale te stuki słyszysz np jak masz szyby zamknięte w kabinie? U mnie napierdziela przy kierownicy ze mała bania ..

Co do amorów to bd robił tak

https://m.youtube.com/watch?v=RCRwI3xoQxw
Chłopaki z AirRide juz szykują poduchy i amory week ..

U mnie było tak, że słyszałem z kabiny że coś stuka w zawieszeniu, ale ewidentnie dobiegało to z okolic kół/amorków.  
Odpowiedz
#16
U mnie bije na kierownicy co słychać i czuć .
Odpowiedz
#17
(12-09-2015, 5:22 )dariusz2880 napisał(a): Jeszcze NieMam pojęcia ile zeby do nich nie jechac za daleko mam robiłem zdjecia całego zawieszenia i im wysłałem jak juz obcykana jade i montuje .. Chodzi tylko góra i dol a nie bajery na każde koło czy cos obniżyć i podnieść tylko nie wiem czy z androida czy w budzie sterować włącznikiem ..

Jakiego rzędu to jest koszt? Gdzie umieścisz kompresor?
Odpowiedz
#18
Podejrzewam około 9000zl minimum będę u nich zobaczę co wymyśla .
Odpowiedz
#19
Witam, chcialbym powrocic do powyzszego tematu, czy te stuki sa od razu po ruszeniu auta? Bo w moim przypadku sa takie dziwne stuki ale dopiero gdzies po 30min jazdy i mam wrazenie jakby to w ukladzie kierowniczym ale moge sie mylic. Pozdrawiam.
Odpowiedz
#20
U mnie zależy albo odrazu albo po czasie.
Ostatnio nastąpiło gdy dojechałem do świateł zatrzymałem sie (stuk)
Ruszam (stuk) następuje tez podczas nie równości drogi ale tylko przy kierownicy slychac ale głośno .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości