Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gwizd silnika - co to?
#21
A pod maską Legend trochę tych kręcących się kółek, rolek jest.

Gdy będziesz wyciągał paski alternetora i klimy to, aby dostać się do regulacji należy wyjąć akumulator.

I już jestem ciekawy co jest przyczyną i liczę, że dasz nam odp :mrgreen:
v6
Odpowiedz
#22
Nie no, sam nie dam rady tego zrobić. Nie mam takiej wiedzy i umiejętności chociaż teoretycznie pewnie jest to banalne. Poproszę żeby mi to sprawdzili przy kolejnym serwisie i dam znać co to było.

Pozdrowienia,
Sbk
Odpowiedz
#23
Czeczen napisał(a):Nie no, sam nie dam rady tego zrobić. Nie mam takiej wiedzy i umiejętności chociaż teoretycznie pewnie jest to banalne. Poproszę żeby mi to sprawdzili przy kolejnym serwisie i dam znać co to było.

Pozdrowienia,
Sbk

niewiem czy temat jeszcze swiezy ale dorzuce cos od siebie, jesli masz automat to takie dzwieki moga pochodzic ze skrzyni , zludne moze byc wrazenie ze dochodza z silnika , w serwisowce bylo napisane ze jeczenie moze byc konsekwencja zuzycia elementow skrzyni biegow, sugerowalbym wymienic olej i filtr w skrzyni i posluchac wtedy calego zestawu jak gra Uśmiech
Odpowiedz
#24
gdybać można, baltom dobrze poradził bo żeby skrzynia jęczała to dużo trzeba kilometrów / mil. Tym bardziej, gdy auto stoi i skrzynia nie ma obciążeń.

I gdy już wyje to zmiana oleju jest za późna Oczko
v6
Odpowiedz
#25
ten gwizd jest z regoly przy 91 roczku acury Uśmiech sam mam taki Uśmiech doslownie ssie ostroUśmiech ktos pomylil sie ze to turbo :d wrzuce za chwile filmik na youtubca to posluchaszUśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości