Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niezależne załączanie halogenów
#1
Czy ktoś na forum robił moda żeby halogeny dało się włączać bez świateł postojowych/mijania?
Fajny opis znalazłem na acuralegend ale coś mi nie chce działać, może ktoś ma schemat i może poradzić jak przepiąć te kable?
link http://forums.acuralegend.org/wire-fog-l...10861.html
Odpowiedz
#2
Przeszukaj forum pamiętam ze nie tak dawno ktos cos takiego robił...lub podobnego
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz
#3
u mnie halogeny zapalają się z pozycją ( i żadne modyfikacje nie były robione)
czasem używam ich jako świateł dziennych Uśmiech
Odpowiedz
#4
jurkiel, przeczytaj pierwszy post... chodzi o same halogeny, bez pozycji. Z pozycjami zapalają się w (praktycznie chyba) każdym aucie.
Odpowiedz
#5
(01-21-2016, 8:27 )jurkiel napisał(a): u mnie halogeny zapalają się z pozycją ( i żadne modyfikacje nie były robione)
czasem używam ich jako świateł dziennych Uśmiech

Za takie jeżdzenie można wyłapać mandacik Oczko
Odpowiedz
#6
(01-21-2016, 15:47 )Peter napisał(a): Za takie jeżdzenie można wyłapać mandacik Oczko

To nie jedyna rzecz za którą moża wyłapać mandat jak sie jezdzi Hondą Uśmiech

zastanawiałem się przez chwilę nad wymianą żarówek z halogenowych na jakieś DRL - wiem że dalej z pkt widzenia "prawa" to nic nie zmieni, ale jak jest ładny dzień to nawet mi sie podoba jak tylko na dole w zderzaku sie lampy palą - może udały by sie nabrać jakiegoś misiaka ze to oryginalne lampy dzienne
Odpowiedz
#7
(01-21-2016, 19:06 )jurkiel napisał(a):
(01-21-2016, 15:47 )Peter napisał(a): Za takie jeżdzenie można wyłapać mandacik Oczko

To nie jedyna rzecz za którą moża wyłapać mandat jak sie jezdzi Hondą Uśmiech

zastanawiałem się przez chwilę nad wymianą żarówek z halogenowych na jakieś DRL  - wiem że dalej  z pkt widzenia "prawa" to nic nie zmieni, ale jak jest ładny dzień to nawet mi sie podoba jak tylko na dole w zderzaku sie lampy palą - może udały by sie nabrać jakiegoś misiaka ze to oryginalne lampy dzienne

Proponuję bardzo fajny i łatwy w montażu zestawik DRL na bazie świateł długich.
Np. taki: http://www.proeltec.com/proeltec/o_dla_auta.html
Odpowiedz
#8
Dzięki Peter
naprawde fajny zestaw - nie wiedziałem ze coś takiego istnieje ..
po pierwsze super bo sie nie wypala niepotrzebnie xenonów
a że światła długie/drogowe to zwykle zarówki to 30% z 55 wat - to jeszcze oszczedności prądu będą
i Misiaki sie nie czepnąbo tego nie zakumaja - naprawde fajne
Odpowiedz
#9
Przeglądam forum i się natknąłem na ten temat. Misiaki zakumają i każdy diagnosta również, może i układ sterowania żarówkami ma homologację ale klosze/lampy nie są homologowane do używania ich jako świateł dziennych.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości