Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drgania podczas hamowania
#21
Do KB1 pasują tylko tarcze 319 mm - przód
Tarcze SP Performance -
http://www.brakes.pl/index.php/35-2005-c...5968_55661
http://www.brakeparts.pl/category.php?id_category=31153
Po wpłacie zadatku, na tarcze trzeba czekać około 2 m-cy ponieważ płyną ze Stanów, chyba że ci się uda i będą mieli.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#22
ta cena tarczy jest bardzo zbliżona do oryginału (a z jakimkolwiek rabatem w aso różnicy chyba nie ma w ogóle)
jest sens?
Odpowiedz
#23
Ile kosztują oryginały tarcz na przod z klockami ?
Paublo sens czy nie ale tu ma nacinane diamenty Oczko
Odpowiedz
#24
Tarcze 1200 zł, klocki chyba 600 zł z tego co pamiętam. (Honda Matraszek)
Odpowiedz
#25
W de mam taniej ?
Odpowiedz
#26
Miałem ten sam dylemat, dokonując zakupu, ale teraz mogę stwierdzić że skuteczność hamowania tarcz ASO jest zdecydowanie gorsza od tych które poleciłem. Ponadto tarcze SP performance pokryte są powłoką antykorozyjną, czego także nie maja tarcze ASO. Wybór należy do Ciebie. A wszelkie inne zamienniki typu Delphi bo chyba tylko one pasują odpuść sobie, wygną ci się po kilkuset km.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#27
Zimmerman - takie polecił mechanik - pracujący na co dzień z wieloma hondami Waszym zdaniem będą do bani .. ?
Odpowiedz
#28
(03-10-2016, 5:53 )kala40 napisał(a): Miałem ten sam dylemat, dokonując zakupu, ale teraz mogę stwierdzić że skuteczność hamowania tarcz ASO jest zdecydowanie gorsza od tych które poleciłem. Ponadto tarcze SP performance pokryte są powłoką antykorozyjną, czego także nie maja tarcze ASO. Wybór należy do Ciebie. A wszelkie inne zamienniki typu Delphi bo chyba tylko one pasują odpuść sobie, wygną ci się po kilkuset km.
Pozdrawiam

Arek Oczko
Odpowiedz
#29
własnie zadzwonili do mnie z zakładu - tarcze zimmerman nie pasują do tego modelu - nie zakładają ich
To chyba jakiś znak...

może rzeczywiście zamówię te SP performance
Odpowiedz
#30
Dostałem informacje że tylko Delphi pasują z zamienników
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości