Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie świece ???
#1
Czy ktoś orientuje się jakie świece znajdują się w modelu KA9 (96-99) bo dziś chciałem kupić i w kilku hurtowniach usłyszałem różne wersje Duży uśmiech W Inters Cars powiedzieli, że NGK lub Denso w cenie ok 20zł szt a w innych hurtowniach usłyszałem, że mają być jakieś z platynową końcówką w cenie ok 50zł za szt Smutny Pozrawiam
k@mil
Honda Legend III 3.5 V6 1996r
Odpowiedz
#2
numer świecy wskazuje świecę platynową właśnie, a te wymienia się niby co 100 kkm, można dać zwykłą, ale wymieniać ją częściej np co 20 tyś km.

Wziąłbym platynówki, jak dobrze poszukasz to dostaniesz je za ok. 40pln sztuka. Kup denso i powiesz nam jakie masz odczucia - nikt ich jeszcze chyba w Legendzie nie ma Uśmiech
v6
Odpowiedz
#3
Ja posiadam Denso w Roverze 800 2,7 silnik a jest to z Legenda silnik ale starszego jestem bardzo zadowolony zrobiłem na nich ok 30 tys na lpg. Auto pali na nich na dotyk w Legendzie narazie mam Ngk
Odpowiedz
#4
Ja w G1 mam Denso Irydium. Silnik 2,7 i sprawują się super.
Jak kupować to tylko Denso. Od kiedy zakładam to klientom skończyły się problemy z reklamacjami.
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#5
No wlasnie, czyli jednak sie potwierdza to co slyszalem o Denso.

btw, zibi, masz moze jakas fajna cene tych swiec?
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#6
Ja je kupowałem w hurtowni i płaciłem ok 56pln ale na allegro widzę je od 40 pln w górę.
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#7
No i w końcu mam- platynowe perełki DENSO

40zeta szt. trochę zabolało, ale warto!!!

Odczucia z jazdy- REWELACJA!!!
Kultura pracy silnika – ocena 6+
k@mil
Honda Legend III 3.5 V6 1996r
Odpowiedz
#8
Witam kolegów,nie zakładam nowego tematu żeby nie zaśmiecać forum,czy ktoś z was zna oznaczenie świec NGK do ka9 ale chcę zwykłe świece nie te platynowe,mam teraz Boscha i nie mam o nich dobrej opini.
Odpowiedz
#9
do KA9 tylko i wyłącznie platynowe NGK 5555 lub DENSO PK20PR-L11.
Odpowiedz
#10
(02-23-2016, 20:53 )pawelszczecin napisał(a): do KA9 tylko i wyłącznie platynowe NGK 5555 lub DENSO PK20PR-L11.
a jak z poliftem? instrukcja do acury rl mowi o :
PFR5L-11
PK16PR-L11
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości