Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WARSZAWA, weekend 19-21 Luty 2010
Halo Panowie, jutro Metting a tu zadnych szczegołów!! :? MOza zaproponuje parking przed EXPO XXI przy Prądzynskiego na godz 17?. Daleko z tego miejsca do hotelu?
Odpowiedz
Wydaje mi się że w ten weekend na EXPO jest wystawa motocykli i skuterów, więc pewnie nie będzie tam za dużo miejsca. Większość centr handlowych będzie raczej zawalona, może znajdzie się gdzieś w końcu parkingu. Na przeciwko hotelu jest stadion, może nie będzie trzeba nigdzie jechać Uśmiech O tej 17 i tak chyba spotykamy się pod hotelem. Pomyśle i popatrzę gdzie można by się ustawić na sesję foto, ale w centrum nie będzie moim zdaniem łatwo.
Odpowiedz
wystawa jest przy ul Marsa 56 Oczko

proponuję aby spotkać się o 17 w okolicach hotelu! Postanowimy gdzie udajemy się kolumną na pamiątkową sesję foto!
v6
Odpowiedz
Pozdrowienia dla zlotowiczowUśmiech nieobecni czekają na relacjeDuży uśmiech
Odpowiedz
Ja juz jestem, zapraszam pokój 471 Duży uśmiech
Odpowiedz
No i wykrakalem z ta hulajnoga :evil: Po drodze mi padla pompa sprzegla :evil: wlasnie mnie doholowali do Olsztyna, jestem mega wqr**** !
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
No i byliśmy na zlocie . Mnie się bardzo podobało tylko ta gorzała za 175 pln za flaszkę to już był odlot.
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
Marcinie a jak tam główka? Przestała boleć po Ibupromku?
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
Główka kogoś bolała? Czyżby nie skończyliście na tym co do hotelu było przyniesione po spacerku...
Żałuje teraz że babę wziąłem ze sobą bo chętnie bym z Wami dłużej posiedział.
Odpowiedz
NO wiesz Kaczors, 2 x 175 za flaszke plus jakies 4 km w nocy piechota po stolicy, kazdego moze glowa rozbolec. A tak BTW: Dzieki Panowie za super zlocik, gratki dla Sebastiana Czeczena ( juz nawet wiem skąd ten nick Oczko ), za ogolne przygotowanie imprezy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości