Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WARSZAWA, weekend 19-21 Luty 2010
#11
Na spot w Wawce piszę się i ja. Mieszkam 3 bloki za tym hotelem o który mówi Czeczen, jeżeli są zainteresowani mogę się zapytać jak wygląda to cenowo.
Odpowiedz
#12
NIe czekaj tylko pytaj, moze mają napiety grafik Oczko Maja tam jakis zaplecze restauracyjno - pubowe?
Odpowiedz
#13
Z nieokreślonych przyczyn rezerwacja miejsc wstrzymana do odwołania, z tego hotelu robią jaką przychodnię czy coś... To miejsce na dzień dzisiejszy jest niedostępne.
Odpowiedz
#14
pytanie o ferie nieprzypadkowe było, luźniej się jeździ po stolicy, gdy ten region ma wolne Oczko A poza tym Michał w ferie ma przyjechać i przy Acurze podłubać Uśmiech

czy udało Wam się namierzyć jeszcze jakieś noclegi?
v6
Odpowiedz
#15
Jeśli chodzi o noclegi to mogę się tym zająć. Jaki standard Was interesuje i do jakiej kwoty za noc jesteście w stanie zapłacić?

Można też zrobić to na zasadzie couchsurfingu, tzn. klubowicze z Wawy w miarę możliwości goszczą przyjezdnych u siebie w domu. Ja mogę kogoś u siebie na materacu przenocować.
Jeżeli nie znacie idei couchsurfingu to polecam stronę <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.couchsurfing.org">www.couchsurfing.org</a><!-- w --> (dostępna również po polsku).

Na miejsce spotkania proponuję pub motocyklowy "2 koła" mieszczący się tuż przy Dw. Zachodnim na ul. Tunelowej 2. To miejsce ma swój klimat i myślę że można by się tam spotkać. Ustawiam się tam w najbliższym czasie z kaczorem (kaczors18) więc będzie mógł wyrazić swoją opinię.

Pozdrawiam
Czeczen
Odpowiedz
#16
Czeczen, to o czym napisales to bardzo fajna idea, ja tez bez problemu moglbym kogos przenocowac u siebie. Tylko jest kilka zwiazanych z tym problemow, po pierwsze to nie wiadomo czy w Wawie bedzie az tylu uzytkownikow, by przenocowac dajmy na to kilka załog z calej Polski; uzytkownik plus kobitka, nawet niechby to było 5 aut. Po drugie glupio byloby sie po nocach szwedac po miescie, lepiej isc spac w tym samym miejscu gdzie sie popilo i pobawiło, wiesz tak bez stresu i bez korcenia kogos, ze sobie po piwku podjedzie na nocleg. Dlatego uwazam, ze dobrze byłoby gdybys mogl sie za jakims hotelem jednak rozejrzec. W lutym nie ma sezonu konferencyjnego czy szkoleniowego w Wawie, wiec nie powinno byc problemu z tanim noclegiem. Uwazam, ze trzeba poszukac hotelu na jeden nocleg, tak do 300 zł za dwie osoby z zapleczem pubowym, zeby sobie przy piwku wieczorem pogadac. W tym poscie mozna stworzyc liste chetnych osob, niech kazdy kto reflektuje na przyjazd dopisze sie ponizej w swoim poscie, latwiej bedzie dogadac sie z hotelem, gdy bedzie znana liczba gosci:
1. Peter & kobitka.
Odpowiedz
#17
Peter dobrze mowi, najlepiej jakis hotel zeby wszystko i wszyscy na miejscu byli Uśmiech

1. Peter & kobitka.
2. Givan (moze + 1)
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#18
Idea przenocowywania jest kolejnym dobrym pomysłem,coś jak carpooling.. ale czy chcielibyśmy w swoich autach "gości" Oczko

uważam, że towarzystwo, jak liczne by nie było musi być w jednym miejscu, aby potem nie było dylematów jak się poodwozić Uśmiech

Zostało mi parę ramek jeszcze na tablicę to wezmę je ze sobą, ale ponadto mam zamiar przygotować coś wyjątkowego Uśmiech
v6
Odpowiedz
#19
uuu coraz ciekawiej sie robi Duży uśmiech
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#20
jestem ciekaw ilu z Was się pojawi UśmiechUśmiechUśmiech

to już niby najbardziej centralne miejsce w Polsce co winno sprzyjać dojazdowi Uśmiech

Givan, którą Legend zamierzasz przyjechac? Duży uśmiech
v6
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości