Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WARSZAWA, weekend 19-21 Luty 2010
#61
Ja na pewno bede, nawet gdybym hulajnoga mial smigac Szczęśliwy
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#62
Legend95 czego tu się obawiać? Nawet gdyby połowa zadeklarowanych się nie zjawiła to i tak będzie chyba największy meeting. Mi się wydaję że gdyby zjawiło się 30 furek to ciężko było by ogarnąć wszystkich, zapoznać się, pogadać. Warszawa jest takim miejscem gdzie mogą się zjawić niespodziewani goście, nie każdy może sobie pozwolić na takie pewne plany miesiąc przed. Ja osobiście robię wszystko by się zjawić, ta moja skrzynia mnie dobiła, ale dziś znów jadę walczyć, linka powinna być jutro w Łowiczu, mam nadzieje że po weekendzie skorupka będzie hulać Duży uśmiech
Odpowiedz
#63
He he 30 fur o my god to by juz byl szok i uwazam, ze wcale by to nie było takie fajne. Im wiecej ludzi w klubie tym wiecej osob przypadkowych. Na forum robi sie po czasie syf, kłotnie, fałszywe transakcje itp. itd. Zobaczcie jak to było na PTP; w 2004 10 aut na zlocie teraz ze 100 juz przyjezdza, ma to swoje plusy i minusy. Niech bedzie 5 ekip w Warszawie tez bedzie fajnie. Do zobaczenia Duży uśmiech
Odpowiedz
#64
Bo ja zawsze miewam obawy, nawet jak sytuacja tego nie wymaga Oczko

zmierzam do tego ilu z Was będzie spało w tym hotelu?
v6
Odpowiedz
#65
Przed chwilą zarezerwowałem pokój w IBISIE na 20-tego lutego.
Legend 95 może podeślesz mi swój nr tel bo gdy już bedę na miejscu to chciałbym się zameldować że już jestem.
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#66
też jestem rezerwnięty! Uśmiech

czekamy na reszte osób z listy Uśmiech

506 650 950 do mnie.
v6
Odpowiedz
#67
Ja z racji miejsca zamieszkania rezerwacji w hotelu nie robię ale na spocik się piszę.
Pamiętam natomiast o rezerwacji miejscówek w pubie.

Pzdr,
Czeczen
Odpowiedz
#68
flaszka zlotowa za niedługo idzie do produkcji, już z nowym projektem intro forum Uśmiech

mam nadzieję, że sam nie będę musiał jej pić Oczko Oczko Oczko
v6
Odpowiedz
#69
Spokojnie, ja ci na pewno pomoge Szczęśliwy Szczęśliwy
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#70
haha to dobrze, mam słabą głowę Szczęśliwy
v6
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości