Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
szczęki hamulca ręcznego
#1
Witam! Chciałem tylko powiedzieć że ostatnio kupiłem w ciemno szczęki od Hondy CRV bo w katalogach wcale nie ma informacji o KA7 czy KA8 jeśli chodzi o szczęki ale w sklepie powiedziano mi że powinno pasować i zgadza się. Szczęki przy CRV,KA9 są identyczne jak w KA7 i KA8 więc jeśli ktoś z was ma słabiutki ręczny to podaję namiary na sklep "Nippon auto" w Wa-wie na ulicy Radzymińskiej 202 tel. 22 678 53 40 - O dziwo mieli to na stanie a koszt tylko 120 PLN Wymienic można we własnym zakresie w góra 2 godzinki. P.S. Pewnie mało kto z was wie że wewnątrz tarczobębna jest regulacja rozchylenia szczęk i na upartego można podkręcić szczęki nawet bez zdejmowania tarczobębna po zdjęciu tej gumowej zaślepki. pozdrawiam.
Odpowiedz
#2
Wiemy wiemy, jest tam zebatka, ktorą mozna rozsunąc okladziny blizej bebna i zwiekszyc sile docisku Oczko A informacja n/t zamiennika szczek, bardzo wazna, szczegolnie biorac pod uwage cene OEM
Odpowiedz
#3
Tak jak Peter mowi, informacja bardzo wazna, chociaz sa szczeki do zdobycia w iparts, za te same pieniadze
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.iparts.pl/auto-czesci/hamulec-postojowy,honda,legend-mk-ii-ka7-1991-01-1996-02,3-2-i-24v-205km,45-3897-4215-102964.html">http://www.iparts.pl/auto-czesci/hamule ... 02964.html</a><!-- m -->

Ale nie wiadomo jak dlugo beda, wiec informacja jak najbardziej przydatna Duży uśmiech
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#4
informacja zacna! i od razu zmienia to dostępność tej części dla modelu Legend Oczko

w prawie każdym samochodzie jest regulacja na śrubokręcik Uśmiech
v6
Odpowiedz
#5
Z Accorda tez pasują.
Odpowiedz
#6
SherKhan napisał(a):Z Accorda tez pasują.

od którego?
v6
Odpowiedz
#7
To mnie ucieszyło miło, ostatnio rozglądałem się za tym - niedostępne oprócz serwisu hondy gdzie zawyli 80zl/szt. Wątek trochę stary, ale mam nadzieję że niewiele się zmieniłoUśmiech
Odpowiedz
#8
witam w naszym sklepie dostępny komplet bdb szczek ręcznego do ka8/9 w cenie 79zł.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości