Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Naklejki Klubowe
#1
Hej

Może uda się ruszyć z tematem naklejek klubowych na auto ?

Można wybrać jedno słuszne miejsce gdzie taka naklejka może się znajdować, zrobić projekt i myślę, że chętni na to się znajdą. Czy taki temat był już poruszany wcześniej ?
Odpowiedz
#2
Wydaje mi się ,że takiego tematu nie było, ale pomysł fajny.
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz
#3
hm...

znak graficzny czy po prostu honda-legend.pl ?
v6
Odpowiedz
#4
może być jakąś fajną czcionką adres honda-legend.pl ... bo nie będziemy chyba wymyślali na siłę np Honda Legend Klub Polska, bo wtedy to można zrobić już jakieś logo tylko że taki klub po prostu nie istnieje Uśmiech

i dodatkowo zrobić to w pakiecie z ramką na tablicę rejestracyjną i tyle Uśmiech niech przywiązanie do klubu będzie Uśmiech
Odpowiedz
#5
ile szelestów chcecie przeznaczyć na lepę?
v6
Odpowiedz
#6
Słuchaj, wszystko zależy od wielkości - preferuję jeden kolor (najlepiej biały lub srebrny odblaskowy), niezależnie od kasy i tak wezmę Uśmiech zapewne sporo osób będzie miało takie podejscie. Jak się nie zrobi dupiastego proejektu, tylko elegancki to chętnych będzie sporo.
Odpowiedz
#7
proponuję coś co zmieści się na tylną klapę bagażnika.

długośc ok. 20cm, wysokość proporcjonalna
v6
Odpowiedz
#8
A nie lepiej na szybę ? Jakąkolwiek... średnio mi się podobają naklejki na blachach.
Na forum Lexusa naklejka jest na tylnych drzwiach w tym trojkatnym okienkiu. Może np na przedniej szybie nad lusterkiem lub na tylnej szybie gdzieś?
Odpowiedz
#9
(01-08-2016, 0:41 )jasinski napisał(a): A nie lepiej na szybę ? Jakąkolwiek... średnio mi się podobają naklejki na blachach.
Na forum Lexusa naklejka jest na tylnych drzwiach w tym trojkatnym okienkiu. Może np na przedniej szybie nad lusterkiem lub na tylnej szybie gdzieś?

Brzmi to tak jakbyś jeszcze naklejkę PIONIEER chciał nakleić na tylną szybę.
Odpowiedz
#10
Na bocznej tylnej szybie na dole wedlug mnie wygląda najlepiej.
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości