Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konsumpcjonim.... PB!
#31
i jeszcze na niej polata. nie bede z tego robił sekwencji za 3k bo to sie mija z celem, wole te pieniądze zainwestować gdzie indziej. a na LPG jest równie żwawy co na BP. do jazdy po mieście jest git. na wyścigach jest BP 8-)
[Obrazek: stopkam.jpg]
Odpowiedz
#32
Poczytałem nieco na temat Waszych spalań i naprawdę uważam, że trochę przesadzacie z narzekaniem. Dla porównania: Xedos 6 (silnik KFZE) w automacie:
trasa przy 4 osobach i prędkości 120-160km/h wychodziła ok 8-9l/100km
natomiast w mieście (korki + prawie zawsze klima na auto) to wynik przy spokojnej jeździe ok 11-12litrów, jak się chciało poszaleć to się trzeba było liczyć z 15-17litrów.
Ktoś powie ale nie da się porównać tych aut. Może i nie ale jeżeli weźmie się pod uwage, że bądź co bądź cięższa honda z ponad połowe większym silnikiem (3,2 vs 2,0) pali TYLKO 2-3 litrów więcej, a z tego co piszecie to czasami różnica jest jeszcze mniejsza niż te 2 litry na setce to uważam, że to są rewelacyjne wyniki jeżeli chodzi o honde.
Odpowiedz
#33
e, ja nie marudze, tyle spali ile pojedziesz i jak pojedziesz.

Nigdy nie nauczę się ecodrivingu i dlatego też nigdy się nie nudze na szosie Oczko
v6
Odpowiedz
#34
Wlasnie, tez to chcialem powiedziec, ja nie narzekam na spalanie, moja Acura pali bardzo ladnie, czy to gumy, czy to benzyne Duży uśmiech Duży uśmiech
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#35
tak,
przyznam , ze czesem porownuje spalanie aut i legend niewiele jest ponad 2.0 , dlatego wlasnie go lubie
Odpowiedz
#36
nie trzymajac sie tematu Uśmiech to to 84 oktanowej pali po przeliczeniu 9l w trasie przy takiej samej jedzie 95 okt okolo 10 z groszem Uśmiech

srednio ? ciezko powiedziec Uśmiech wybralem sie w trase 600 km to dojechalem do rownej rezerwy na pelnym baku Uśmiech no nawed nad rezerwa kawaleczek >.... jazda mieszana miasta jak wroclaw poznan to w korkach stalem... ale tam jedzilem praktycznie 30km/h wiec tylko noga muskala o gaz... na trasie nie przekraczajac 3000 obrotow to ekonomia dobra Uśmiech wiec srednio mowiac 10 litrow na trasie lyknie Uśmiech

MIASTO ?? bog wie ile ssie to jak opentane. do biedronki i zpowrotem 18 litrow (biedronka 200m dalej ) nie no ciezko mi powiedziec bo czesto na zimnym nie rozgrzanym silniku jedze wiec bierze tak z 18 litrow na 100 km
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
jazda nie ekonomiczna
trasa nawet do 30 litwor sredni zakres obrotow 4500 ale to gaz w podlodze ciagle wiec nie polecam bo nei dojedziesz do celu

miasto ? zero ekonomi 5 litrow to na starcie lyka drugie 20 na deptaniu i na dokladke kilka litrow Uśmiech

wszstko w paliwie 0 gazu ...

Auto jak sie jedzie na spokojnie to spalanie jest na poziomie bardzo dobrym az zadziwiajacym mi sie udalo zejsc nawet do 8 litrow na trasie ale to juz tempomat i predkosc 95 km/h - zero radosci z tej jazdy ale to bylo do celow sprawdzenia czy da rade i dalo Uśmiech
Odpowiedz
#37
ps na marginesie Uśmiech Legend w Zime pali 7 litwon na godzine Uśmiech
Odpowiedz
#38
Ło matko Szumki a gdzie Ty kupujesz 84 oktanowa?? Chyba gdzies w jakims starym PGRze? Oczko Zdaje sie, ze na paliwo ponizej 86 oktanow mowiono: niebieska benzyna.
Odpowiedz
#39
nie nie Uśmiech to jak w stanach nim jedzilem Uśmiech tam masz 86 87 89 bez a maxymalna ich 91 Duży uśmiech ale to tam zapierda... sie na tym paliwie bo co z tego nas np orlen po badaniach 95 ma niecale 90? Duży uśmiech
Odpowiedz
#40
nauczony doświadczeniem wymieniam filtry paliwa co 20 tyś i bardzo tego pilnuję :roll:
v6
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości