Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szarpanie i nagły spadek mocy przy gwałtownym przyspieszeniu
#1
Witam, mam problem z hondą a mianowicie gdy gwałtownie nacisnę pedał gazu auto zaczyna szarpać i skakać na obrotach. Przy odpuszczeniu gazu i dodaniu ponownie problem ustępuje. Wygląda to jakby elektronika blokowała moc. Ma ktoś jakiś pomysł co to może być? Legend III 3.5 V6 automat. Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
A masz lpg?
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz
#3
Zapraszam do działu powitań.
Odpowiedz
#4
Lpg jest, ale auto jednakowo zachowuje się na benzynie jak i na lpg
Odpowiedz
#5
Filtr powietrza, paliwa wymieniony? Zajrzyj pod maskę zobacz czy wszystkie rurki podciśnienia są całe i na swoim miejscu- czy nie ciagnie lewego powietrza. Musisz zacząć od najprostszych rzeczy jak nie pomoze to dalej zabawa...
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz
#6
Chyba znalazłem przyczynę, otworzyłem do filtra powietrza a z niego po prostu się lało. Wymieniłem na nowy ale nie mam jak sprawdzić czy pomogło bo wymieniam tuleje na wahaczach. Mam jeszcze pytanie, jak u Was wygląda wlot powietrza do filtra? U mnie wystaje kawałek rurki w nadkolu owinięty jakąś siatką i to jest przyczyną zaciągania wody.
Odpowiedz
#7
wygląda na robotę zapaleńca "tuningu"

oryginalnie jest puszka z czarnego plastiku, i jeszcze mi się nie zdarzyło aby dostała się tam woda.
v6
Odpowiedz
#8
Na pewno nie w nadkoluSmutny
W manualu powinny być rysunki, ale wlot powietrza jest u przodu auta taki plastikowy koszt wmontowany w powiedzmy pas przedni.
Ps czyli trop do problemow z powietrzem widze bul dobry Oczko
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości