Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
usterka relacji modulu ECM
#1
witajcie hondziaze dawno mnie nie było na forum ,praca z granicami itp.na początku wspomnę ze zmieniłem KA9 99 rok na 2003,znowu w rodzinie i ladny srebrny kolor,i mała bolaczka standardowy wyciek miedzy silnikiem a skrzynia,oczywiecie zrobione i uszczelnione,sucho ale pojawil się problem co jakiś czas zapalaja mi się kontrolki na zolto ,recznego i vsa ,2 naraz,po przekręceniu stacyjki  gasze auto i zapalam na nowo i bledu nie ma,pojawia się to na zakrętach jak hamuje i skrecam albo jak wpadne w dziure, w Niemczech zapalilo mi się to raz na miesiąc ale w Polsce często,jak zgasze blad na kompie to i tak się pojawia,to jest jakiś blad relacji miedzy komputerami, blad na kompie to 83-1 albo B3-1 niewyraźnie było odczytane ze zdjeciaczy miał ktoś podobny przypadek???
zapomniałem jeszcze dodac ze podczas powolnego hamowania zaswieca  się kontrolka silnika na sekundę i po niej dopiero swieca się 2 naraz recznego i vsa. Pomysł
Odpowiedz
#2
Plyn hamulcowy w normie? Cisnienie w oponach rowniez ok?
Odpowiedz
#3
(01-15-2016, 17:23 )Makukrak napisał(a): Plyn hamulcowy w normie? Cisnienie w oponach rowniez ok?

tak wszystko w normie,od razu po usterce jeszcze robiony był rozrząd i dolałem  tez plynu hamulcowego
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości