Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
podswietlenie wnetrza
#1
witam chcialbym zmienic cale podswietlanie w srodku w mojej ka9 i mam pytanie czy ktos wie jakie zarówki gdzie i ile
zebym mogl wczesnie kupic wszystko
Odpowiedz
#2
Do siebie kupiłem żarówki led 3mm, wyciągasz stare i w oprawe wkładasz led a nóżki zawijasz tak samo jak zwykła.
Odpowiedz
#3
Zapewne jak w każdej generacji Legenda, tak samo w IIIg. jest kilka rodzajów żaróweczek; od T/R 3 przez T/R4 po T/R5.
Kup po kilkanaście z każdego rodzaju lub sprawdź w manualu dokładne ilości.
Odpowiedz
#4
koledzy a czy "sterowanie przy kierownicy " też powinno być podświetlane ?
chodzi mi o klawisze zgłąsniające radio i sterowania tempomatem
Odpowiedz
#5
nie powinno - to jest namalowane.
Odpowiedz
#6
dopiero KB ma "błyskotki"
v6
Odpowiedz
#7
pytanie pobocznie w temacie oświetlenia
chodzi mi o czerwone wewnętrzne lampki na dole drzwi - zdziwiony byłem że u mnie żadna nie działa - dobrałem sie do nich i patrze a tam brak żarówek.... ale dziwniejsze jest to że napięcie na kostce jakie tam dochodzi jest ponizej 5V - czy tak powinno być ?
sprawdzilem przednie i tylne lewe - było tak samo 4,5 V ( żarówek nie wkładałem bo najpierw chciałem sprawdzić jakie tam są więc nie wiem jak to świeci i czy i ale przy tym napięciu to raczej dobrze nie będzie
Odpowiedz
#8
Moze tam byly 5V zarowki?
Te zarowki gasna po jakims czasie, nawet przy otwartych drzwiach(maja jakis timeout), wiec moze mierzyles napiecie wlasnie po tym fakcie?
Odpowiedz
#9
na początku też pomyślałem ze tam moze jest jakiś patent Hondy ( w motocyklu hondy który posiadam np napięcie na czujnik poziomu paliwa jest zmniejszone z 12 do 8,5 V przez jakieś ustrojstwo ( które notabene często sie topiło Uśmiech i jak to nie działa to źle pokazuje poziom paliwa)

ale w tym przypadku chyba nie - wg manuala żarówki to 12V 3,4 W
przy okazji katalog części on line - ktróy jest pomocny w takich sytuacjach

http://www.wwsw.amcarparts.co.uk/legend-...d-1342434/


jutro kupie żarówki - zamontuje i zobacze co sie dzieje - napiećie mierzyłem kilka razy i pokazywało tak samo , wieć raczej nie trafiłem na moment gaśnięcia
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości