Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zatrzaśnieta klapa bagażnika
#1
Kolega trzasną mi mocniej klapą i już się nie otworzyła, elektrozamek słychać, że działa, kluczykiem nigdy klapa nie chciała się otwierać, już się przyzwyczaiłem do braku bagażnika ale mi dwie żarówki się przepaliły.
Zastanawiam się czy da się zdemontować tą blachę za oparciami, a może jest jakiś inny sposób na awaryjne otwarcie?
Odpowiedz
#2
Fotele od srodka rozebrac,to nie jest tak wiele,tylko trzeba sruby odnalezc i potem przez bagaznik ekwilibrystycznie,z dobrym swiatlem, dojdziesz do tapicerki klapy i jak ja rozbierzesz,to jakos uda ci sie otworzyc zamekUśmiech
Jak Kolega przyj**** to moze spadlo jakies ciegno, nie pamietam jak tam grzebalem,ale mozliwe,ze to jakas pierdola.
Odpowiedz
#3
A w KA9 nie ma przypadkiem linki awaryjnej przy otworze na narty na górze?
Odpowiedz
#4
A w ka9 nie ma czasem tego pstryczka w schowku magicznego na ktorym wiely sie wyłożyło? Uśmiech
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz
#5
(01-12-2016, 15:44 )pandrummer1 napisał(a): A w ka9 nie ma czasem tego pstryczka w schowku magicznego na ktorym wiely sie wyłożyło? Uśmiech

Jest, kiedyś przez dobry tydzień myślałem, że mi przycisk do otwierania w drzwiach siadł, aż mnie znajomy uświadomił, że jest tam coś takiego ;p
Odpowiedz
#6
O pstryczku wiem, zamek działa bo słychać ale klapy to już puścić nie chce, będę się przedzierał przez siedzenie.
Odpowiedz
#7
Ty cykaj guzikiem a druga osoba niech podciaga bagaznik energicznie- może go pusci jeśli cyka.
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz
#8
Już cudowałem na różne sposoby, mam otwieranie w pilocie więc mogłem sam poszaleć.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości