Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legend KB1 by womer
#11
ok już odpowiadam:

nie wiem co to za fela, raczej ori jak napisano bo ma te typowe legendowe gniazda pod nakrętki, nie dociska stożkowo tylko całą płaszczyzną Uśmiech ale będę zmieniać może nawet w najbliższym sezonie, chcę tomassony tn1 19'' więc te pójdą na handel no chyba że faktycznie są magnezowe to wówczas małe dystanse wlecą

czerwone zaciski bardzo mi się nie podobają - kiedyś to może było fajne ale już nie i nie do tego auta. Będę myśleć nad innym kolorem.

fotki bez kajaka na razie niemożliwe, bagażnik leży już na półce w garażu.

car audio seria i naprawdę mi to styka. Bose daje radę a ja nie siedzę tyle w aucie by inwestować Uśmiech
Odpowiedz
#12
(01-12-2016, 2:40 )dariusz2880 napisał(a): U mnie szumi juz przy 50 w miescie nwm czy to wina opon ?

(01-16-2016, 15:45 )dariusz2880 napisał(a): Ty masz LKAS ? Niemożliwe ...
Kolego mógłbyś zrobic fotki zacisków ? Tez chce pomalować ale nie wiem jaki kolor ...

Gratuluje zakupu Oczko

nie kolego, LKAS raczej nie mam na 90% (nie sprawdzałem tego). Jest CMBS, pierwszy raz mega się zdziwiłem bo zmieniałem pas na zamek przy dużej prędkości a tu nagle mi auto samo hamuje i pasy dociąga - zdziwko było Uśmiech
Odpowiedz
#13
myslę, że będę chętny na te koła Uśmiech gdyby coś to proszę pisz lukaszmmarek@gmail.com
Odpowiedz
#14
Kolego Womer zapytaj poprzedniego właściciela co to za felga, on na pewno wie bo prowadzi serwis z oponami i felgamiUśmiech
Odpowiedz
#15
(01-18-2016, 17:02 )womer napisał(a):
(01-12-2016, 2:40 )dariusz2880 napisał(a): U mnie szumi juz przy 50 w miescie nwm czy to wina opon ?

(01-16-2016, 15:45 )dariusz2880 napisał(a): Ty masz LKAS ? Niemożliwe ...
Kolego mógłbyś zrobic fotki zacisków ? Tez chce pomalować ale nie wiem jaki kolor ...

Gratuluje zakupu Oczko

nie kolego, LKAS raczej nie mam na 90% (nie sprawdzałem tego). Jest CMBS, pierwszy raz mega się zdziwiłem bo zmieniałem pas na zamek przy dużej prędkości a tu nagle mi auto samo hamuje i pasy dociąga - zdziwko było Uśmiech

Sam tak napisałeś w pierwszym poście, że masz LKAS Oczko
Ale nie masz na 100% - nie ta wersja rynkowa, brak guzika na kierownicy od tego systemu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości