Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Honda Legend KA9 by SobeeH
Legend95 w trakcie prac blacharskich zostały usunięte kierunki z boku, spryskiwacze na masce i zamek klapy Uśmiech
[Obrazek: gybQ50p.jpg]
Odpowiedz
Wygląda zajebiście - dużo czasu i zapracia i jeszcze wiecej ... czasu Uśmiech
Gratuluję pięknego auta luxusowego Uśmiech
Odpowiedz
Dla zainteresowanych właśnie powstał funpage Legenda
https://www.facebook.com/GipsyLegendKA9
[Obrazek: gybQ50p.jpg]
Odpowiedz
Na zimę lakier ogarnięty i wstępnie zabezpieczony!
Świeci się jak psu jaja
[Obrazek: BVn4EKB.jpg]
[Obrazek: bu6V5t2.jpg]
[Obrazek: wSyqq10.jpg]
na tym foto widać jak dużo ziarna ma lakier <3
[Obrazek: kqAE9eS.jpg]

Dodatkowo krótki film na jakiej wysokości auto jeździ. Chyba nie ma tragedii ;P
https://www.youtube.com/watch?v=9kttYJGoiUU


EDIT:
sorry za post pod postem
[Obrazek: gybQ50p.jpg]
Odpowiedz
Oglądałem Legenda na SYNY 2016 i byłem zaskoczony jak fajnie już może wyglądać w " początkującej "fazie VIP Oczko nie było AIRA, ale i tak dobrze wyglądała Oczko 

Powiedz mi taką rzecz Oczko na 1 stronie napisałeś że zrobiłeś sam poduszki na zagłówki... Powiesz jak to ogarnąłeś? Oczko 

Czekam na SYNY 17' żeby obejrzeć znów z tymi nowymi fantami Oczko
Odpowiedz
(01-08-2017, 2:59 )Love VIP Style napisał(a): Oglądałem Legenda na SYNY 2016 i byłem zaskoczony jak fajnie już może wyglądać w " początkującej "fazie VIP Oczko nie było AIRA, ale i tak dobrze wyglądała Oczko 

Powiedz mi taką rzecz Oczko na 1 stronie napisałeś że zrobiłeś sam poduszki na zagłówki... Powiesz jak to ogarnąłeś? Oczko 

Czekam na SYNY 17' żeby obejrzeć znów z tymi nowymi fantami Oczko

Love VIP Style zapraszam do Działu Powitań.
Odpowiedz
(01-08-2017, 2:59 )Love VIP Style napisał(a): Oglądałem Legenda na SYNY 2016 i byłem zaskoczony jak fajnie już może wyglądać w " początkującej "fazie VIP Oczko nie było AIRA, ale i tak dobrze wyglądała Oczko 

Powiedz mi taką rzecz Oczko na 1 stronie napisałeś że zrobiłeś sam poduszki na zagłówki... Powiesz jak to ogarnąłeś? Oczko 

Czekam na SYNY 17' żeby obejrzeć znów z tymi nowymi fantami Oczko

Na SYNY była padaka... teraz powoli auto zaczyna wyglądać jak chciałem ale jeszcze sporo do zrobienia na sezon Oczko

Kilka kolejnych zdjęć
[Obrazek: GCeS6a0.jpg]
[Obrazek: YCbmPFn.jpg]
[Obrazek: 38A2hHE.jpg]
[Obrazek: Ps9RHy8.jpg]
[Obrazek: gybQ50p.jpg]
Odpowiedz
they see me rollin B-) Pro psuje Uśmiech
KA8 "Gangster" Kraków<3
Odpowiedz
(11-14-2016, 7:39 )SobeeH napisał(a): [Obrazek: wSyqq10.jpg]

[Obrazek: ladyonwheels-kasih-eastcrew-honda-grand-...esia-5.jpg]

Jak wcześniej opisywałeś swój projekt to myślałem, że koła mają być na równo z błotnikami (tak jak przykładowo na zdjęciu z civic 4-gen). A tu okazuje się, że są mocno schowane w błotnikach. Tak szczerze jak bym tyle pieniędzy i pracy wpakował to był bym zły (felgi & opony + Air). Tak miało być?
Odpowiedz
carlos zdecydowanie tak właśnie chciałem. Jak samochód jest opuszczony to koła mają głęboko wpadać w nadkola Oczko (Bippu Style)
Natomiast po wpompowaniu powietrza w poduszki "do jazdy" (zdjęcie poniżej otrzymuję spasowanie koła z błotnikiem jakie pokazałeś w Hondzie Civic post wyżej Duży uśmiech
[Obrazek: omqmCky.jpg]

Jeśli chciałbym zrobić spasowanie błotnik-felga to zdecydowanie założyłbym gwint
[Obrazek: gybQ50p.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości