Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Honda Legend KA9 by SobeeH
#51
Chromy nie były problemem Uśmiech ku mojemu zoskoczeniu całe auto rozebrało się bez problemów i nawet sprawiało mi to frajde Oczko przy rozbiórce Imprezy nabluźniłem się na wszystko a tu śrubka po śrubce bez kłopotu.

Za tydzień jadę malować felgi i wstrzelić opony Uśmiech
[Obrazek: gybQ50p.jpg]
Odpowiedz
#52
Wszystkie zbędne dziury w aucie zaspawane!

Następny krok szpachla w te miejscaOczko

Na masce nie będzie spryskiwaczy, zostaną one przeniesione pod maskę tak jak w Vagach
[Obrazek: xCbWPxX.jpg]

Usunięte boczne kierunkowskazy (tak jak w wersji US) zastąpią je obryskówki pomarańczowe w przednim kloszu
[Obrazek: yBu7yTi.jpg]

Zamek klapy usunięty. Zostanie zamontowane automatyczne otwieranie i zamykanie z guzika.
[Obrazek: lIKTbFw.jpg]

Dodatkowo wspawane reparaturki na tylnych błotnikach w miejscach zjedzonych przez rdzę Duży uśmiech
[Obrazek: gybQ50p.jpg]
Odpowiedz
#53
gut dżob!
Odpowiedz
#54
Będzie w pytę Duży uśmiech też zastanawiałem się nad zaspawaniem kierunków ale spryski to już rewelka.
Odpowiedz
#55
Ciach!

kolejny UP

Koła się malują!
[Obrazek: cTPVkZ5.jpg]
[Obrazek: AJNBOzt.jpg]

Kolor padł na marrakesh brown z palety BMW.
[Obrazek: attachment.php?attachmentid=430453&d=1284584420]

Rotor będzie w satynie a rant w mocnym połysku.
[Obrazek: gybQ50p.jpg]
Odpowiedz
#56
Rant chcesz polerowac czy jakies mocne srebro? Mam u siebie do zrobienia felgi barracuda i nie wiem czy polerowac czy malować rant ?
KA9 z 99'
Odpowiedz
#57
Felga cała w podkładzie to chyba chce pomalować. Zresztą pisze, że rotor satyna a rant połysk.
Odpowiedz
#58
wlodek1974 maluję całą felgę. Początkowy plan zakładał polerkę rantu ale ich słaby stan uniemożliwił porządne wypolerowanie... stąd decyzja o pomalowaniu całości. ranty już pomalowane. JESTEM ZACHWYCONY KOLOREM <3
[Obrazek: ARVTuuH.jpg]
[Obrazek: arDsupL.jpg]
[Obrazek: gybQ50p.jpg]
Odpowiedz
#59
Fajny kolor, widać że ma mocną głębie. Na żywo musi robić robotęUśmiech
Odpowiedz
#60
Przyznaję że jestem ciekawy jak ten kolor będzie wyglądał na Legendzie.
a jaki kolor wnętrza felg? ten sam tylko w satynie ? nie myśliśz zę bedzie go za duzo i będą "ciężko wyglądały ?
może go złamać jakimś innym ( nie wiem np bardzo jasnym żłotym a może czarnym połyskiem) aby uwydatnić "marakeshowe " ranty ..


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości