Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Honda Legend KA9 by SobeeH
#21
[Obrazek: WLDECW2.jpg]
[Obrazek: UPafanz.jpg]

małe elementy układanki
[Obrazek: gybQ50p.jpg]
Odpowiedz
#22
Kolejny UP.

Dziś sprawdzałem "potencjał" seryjnych amortyzatorów i czy na airride zrobionym z serii będzie zacnie.

Okazało się że tył jest niemal idealnie (muszę albo skrócić seryjne amortyzatory albo znaleźć amortyzatory od innego auta krótsze o 4 cm bo tyle brakuje, żeby auto położyło się progami na ziemi)
Przód to większy problem żeby porządnie rzucić na ziemie... blokuje i amortyzator ( muszę kupić krótszy o 5 cm) i co gorsza zwrotnica z wahaczem górnym... ale mam już pomysł więc i przód będzie leżał maksymalnie.
Jestem wpisany w kolejkę do Airride System więc będzie profi.

[Obrazek: rWvkkx2.jpg]
[Obrazek: 8KU0ceV.jpg]
[Obrazek: tyFvZvr.jpg]
[Obrazek: wM83m8E.jpg]
[Obrazek: 4ijDWDN.jpg]
[Obrazek: f0COp7F.jpg]

Auto jest przygotowywane do lakierowania które oczywiście się przedłuża. Walczyłem ciągle ze sobą jaki kolor wybrać i padło jednak na klasykę będzie ciemno i elegancko.

Mam już projekt customowych wahaczy żeby można było zrobić większe kąty ale poczekam z wykonaniem jak airride będzie już założony Oczko
[Obrazek: gybQ50p.jpg]
Odpowiedz
#23
Nie mogę sie doczekać jak to siądzie...? nie zrobiłem pierwszy pozadnego Vipa z Legenda wiec czekam z niecierpliwością na twojego. Powodzenia
Odpowiedz
#24
No trochę jeszcze muszę poczekać bo Mapet ma 8 tygodni oczekiwania w kolejce Oczko ale jak już zrobi mi okucia to pójdzie z górki.
Lakier kładzie mój znajomy lakiernik więc mam gwarancję tego, że bezbarwnego będę miał na aucie pod dostatkiem więc mogę na spokojnie oddać auto później na wycięcie lakieru z mory, żeby było lustro idealne.

Diody do lamp kupione, schematy zrobione będzie grubo!

Najbardziej mnie martwi to, że będę musiał skracać zwrotnice żeby przód auta leżał na ziemi... Ale i to się przeskoczy!

Wszystko się przeciąga oczywiście ale jak chce zrobić raz a dobrze to mogę poczekać Oczko
[Obrazek: gybQ50p.jpg]
Odpowiedz
#25
Śledzę temat, duży plus za niestandardowe podejście do tematu i przecieranie szlaków.
A jak temat otwierania bagażnika na przycisk? Możesz się podzielić pomysłem bo sam nie wiem jak się do tego zabrać.
Odpowiedz
#26
Temat banalny, kolega który jest biegły w takich sprawach ma zamiar zamontować mi elektryczny teleskopik, który będzie i otwierał i zamykał Oczko

Z takimi pierdołami czekam aż większość auta będzie skończona ale jak będzie zrobione to na bank umieszczę instrukcję DIY Oczko
[Obrazek: gybQ50p.jpg]
Odpowiedz
#27
trzymam kciuki Uśmiech zajebisty jest ten projekt! kiedy wątek na Raceism ? przyjedziesz w ogóle do Wrocka na R ? BTW - dzieki za PW! Odpisze na spokojnie wieczorem.
Odpowiedz
#28
podpinam sie pod pytanie heh...chętnie bym ja zobaczył na evencieDuży uśmiech
Odpowiedz
#29
Raceism to dla mnie pozycja obowiązkowa!!! Nawet jeśli auto nie będzie skończone to jadę z ekipą łódzką Oczko

To i SeeYouNextYear, który organizuje to eventy na których będę na bank Duży uśmiech
[Obrazek: gybQ50p.jpg]
Odpowiedz
#30
Szybki aktual Duży uśmiech

Jestem na etapie kupowania gwintu Duży uśmiechDuży uśmiechDuży uśmiech

Liczę, że uda mi się zbić kilka groszy i niedługo będzie u mnie, a wtedy Airride będzie ekstremalnie niski ( yeah )
[Obrazek: gybQ50p.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości