Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Honda Legend KA9 by SobeeH
#31
100% custom blenda na rejestracje
[Obrazek: 10vrjik.jpg]
oczywiście listwa chrom na blendę będzie założona

Kupiłem dziś listwę chrom na zderzak tył ! NARESZCIE!!! już myślałem że będę zmuszony kupić nową za 1000zł... a trafiła się 5 razy taniej Duży uśmiech

Całe auto powoli rozbieram i przygotowuję do malowania konsekwentnie pozbywając się fuckupów blacharskich Oczko
[Obrazek: gybQ50p.jpg]
Odpowiedz
#32
To teraz trzeba chyba będzie zapodać mniejszą tablicę rejestracyjną Uśmiech
KA8 "Gangster" Kraków<3
Odpowiedz
#33
Już kupiona. wymiar amerykański
[Obrazek: gybQ50p.jpg]
Odpowiedz
#34
Psucia samochodu ciąg dalszy...

Buda powoli jest przygotowywana do lakieru. Auto poza kawałkiem maski oraz błotnikiem było w oryginalnym lakierze więc jest dobrze Oczko
[Obrazek: WUwKhAc.jpg]
[Obrazek: MInGSxF.jpg]
Elementy, które pod naporem czasu miały wgniotki zostały w miare jak najlepiej wyciągnięte a następnie wyszpachlowane
[Obrazek: jHT3Zas.jpg]
Tylne błotniki nie były dla mnie zaskoczeniem... tu niezbędny jest blacharz...
[Obrazek: FrnmVrW.jpg]
[Obrazek: 9YJqFG5.jpg]
Dziś zdecydowałem również, że blacharz zaspawa zamek bagażnika, kierunkowskazy boczne, otwory na masce po dyszach spryskiwaczy, które przeniose pod maskę jak w Vagach

Na koniec zapadła decyzja o kolorze... Miał być biały xyralic, potem czarny, wiśniowy itp...

A będzie kolor oryginalny z podwojoną ilością perły tak, żeby auto wyglądało elegancko ale w słońcu ma być szał!


I jeszcze prośba o radę!!!

mam dwie koncepcję na końcówki wydechu:

Pierwszy pomysł o zrobienie dłuższych kolanek grubszych od serii, żeby końcówki wyglądały jak w dieslu tylko mocno wypolerowane.

Drugi pomysł to końcówki wystające ok 10-15cm za zderzak zrobione z kwasówki wypolerowane. Coś jak na foto tylko ładnie zrobione
[Obrazek: 2di0v1t.jpg]

Ma być japonia VIP więc będzie kontrowersyjnie
[Obrazek: gybQ50p.jpg]
Odpowiedz
#35
Szacun za mega-projekt i konsekwentne realizowanie.

Co do wydechu, pierwszy pomysł jest mało czytelny, chodzi Ci o zagięcie końcówek do dołu?
Drugi pomysł mega kontrowersyjny (zwłaszcza dla policji - jeśli dobrze pamiętam za obrys zderzaka wystawać nie może) i generalnie obleśny, ale o gustach się nie dyskutuje Uśmiech

Powodzenia i tak trzymaj !
Odpowiedz
#36
Pierwszy pomysł to mniej więcej coś takiego tylko rurki grubsze, poprowadzone jeszcze niżej, blisko siebie i wypolerowane na błysk.
[Obrazek: izzRvqi.jpg]

Druga opcja jest paskudna i tu się z Tobą zgadzam w 100% ale jest też na maksa japońska i dodając resztę elementów, które będą w moim aucie (customowe lampy LED przód i tył, kąty, podświetlanie VIP progów itp) myślę, że taki wydech może fajnie przypasować Oczko
[Obrazek: gybQ50p.jpg]
Odpowiedz
#37
Legend w serii ma spore kominy więc ja bym przy tym został tylko efekt polerki bym zastosował . Wygięte do dołu nie będzie to pasować po drugie tak mają diesle. Wystające są obleśne jak z biedronki. To jest limuzyna a nie wieś tunning pionier .
Odpowiedz
#38
Mylisz pojęcie wieś tuningu a auta zrobionego w konkretnym stylu.

Mój samochód nie każdemu przypadnie do gustu Oczko ale wsi nie będzie! Temat wydechu mnie strasznie męczy bo to jedyny element układanki, na który nie mam jasnego planu...

PS. Jak dobrze pójdzie to przypłynie do mnie takie coś
[Obrazek: v9AJw5t.jpg]
i kilka innych rarytasów
ale muszę dograć ten temat jeszcze ;P
[Obrazek: gybQ50p.jpg]
Odpowiedz
#39
Styl stylem, ale te propozycje wydechu moga powodowac w rzeczywistosci usmiech politowania. Dwururka wypolerowana na blysk jak najbardziej,ale zrobienie z tego podnozka jak w smieciarce, to chyba zly kierunek. Tlumik od tedeika tez lepiej koresponduje z passeratti hajlajn.
Odpowiedz
#40
kąty z tyłu same się nie zrobią...

regulowane wahacze zakupione
[Obrazek: SeVbHLx.jpg]
[Obrazek: gybQ50p.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości