Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Honda Legend KA9 by SobeeH
#81
Po czym stwierdzasz,że lakier by był droższy od tego co teraz polakierowałeś?0.25L perły na litrUśmiech
Odpowiedz
#82
po tym, że za ten zapłaciłem 500zł za cały samochód Oczko nie mam póki co możliwości wydawania dowolnych sum na auto a mam zaplanowane sporo modyfikacji... stąd też większość robię sam Oczko
[Obrazek: gybQ50p.jpg]
Odpowiedz
#83
Jesteś z zawodu lakiernikiem czy samoukiem bo świetnie sobie radzisz...
Odpowiedz
#84
Jestem typowym hobbistą i to co mogę i umiem, robię sam.
W przypadku lakierowania, cały samochód przygotowałem do lakierowania, szpachla itp.
Samo nałożenie lakieru powierzyłem znajomemu lakiernikowi, który jest w tym bardzo dobry i lubi to co robi Uśmiech
Wycięcie mory na lustro i zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczną zrobimy razem z moim znajomym z SNB Łódź.
[Obrazek: gybQ50p.jpg]
Odpowiedz
#85
wpadasz na Raceism ? Jak nie Legendem to może z jakąś ekipą ?
Odpowiedz
#86
@jasinski
na raceism jadę z naszą ekipą z Łodzi Oczko
spotkasz mnie obok tych aut
[Obrazek: Z29MsW1.jpg]
[Obrazek: LB4xbJs.jpg]
i kilku innych ;P
[Obrazek: gybQ50p.jpg]
Odpowiedz
#87
Lecimy z kolejnymi modami!

Lampy przód US home made
[Obrazek: 574Q7Sh.jpg]
[Obrazek: gybQ50p.jpg]
Odpowiedz
#88
jakby to powiedzieli w makdonaldzie "no i fajnie" Uśmiech
Odpowiedz
#89
widzę ten sam problem który zawsze napotykam przy folii pomarańczowej, nie ma w niej połysku zgadza się? jest taka matowa, nijaka, choć sam pomysł skitrania folii we wnętrzu kierunku jeszcze głębiej niż klosz lampy jest in plus,
i też myślałem jak jurkiel że ten marakesz brałn będzie na legendzie... no ale czekam na efekty jak już wsio poskładasz bo i tak ciekawie się zapowiada
Odpowiedz
#90
@Bonio86 miałem zupełnie inny plan na pomarańcz, kupiłem kierunkowskazy pomarańczowe, wyciąłem kształt obrysu ale problemem okazało się to, że plastik nie poddawał się opalarce i nie dało się go uformować... pozostało jeździć z folią do czasu zakupienia oryginalnych amerykańskich lamp Uśmiech
[Obrazek: gybQ50p.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości