Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Honda Legend Coupe KA3 2,7 V6 90'
#1
Żarówka 
Model: Legend Coupe KA3
Rok produkcji : 1990
Przebieg: 169000
Skrzynia: Manual
Kolor: Ładny Uśmiech
Modyfikacje: w planach !
Plany wzgledem pojazdu: Albo grubo albo wcale , Blacharka , Malowanie (Cała buda + konserwacja ) , Wnętrze , Silnik ! Diabeł


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
#2
Wytrwałości w projekcie Uśmiech
KA8 "Gangster" Kraków<3
Odpowiedz
#3
Jak po nią dzwoniłem kilka godzin po wystawieniu to już była sprzedana. Gratuluję Uśmiech
Jak jest z blacharką?
Odpowiedz
#4
Piękne auto, uwielbiam ka3, gratuluje zakupu

Ta sztuka chwilę wisiała na portalach, nawet troszkę dłuższą, z tego co pamiętam miała jakieś kalafiroki na rantach nadkoli ale ogólnie autko b. Ładne. teraz za nic w świecie nie mogę sobie przypomnieć czy była w Bielsku-białej czy w Białymstok, wiem że cena była ok. Była też druga w takim kolorze tylko bez klimy... dziwna wersja.
[Obrazek: IMG_20171026_103324.jpg]
Odpowiedz
#5
(06-21-2017, 1:03 )Szczebiot napisał(a): Piękne auto, uwielbiam ka3, gratuluje zakupu

Ta sztuka chwilę wisiała na portalach, nawet troszkę dłuższą, z tego co pamiętam miała jakieś kalafiroki na rantach nadkoli ale ogólnie autko b. Ładne. teraz za nic w świecie nie mogę sobie przypomnieć czy była w Bielsku-białej czy w Białymstok, wiem że cena była ok. Była też druga w takim kolorze tylko bez klimy... dziwna wersja.

Kupiłem w Bielsku koło Międzychodu , cena pasowała , tylny błotnik już był dziubany zrobiony srednio , mam juz nowy będe wstawiał po za tym mała dziura w nadkolu przednim reszta wygląda ok , no i elektryka sprawna ( klima ok , szyber ok , fotel el lata :Uśmiech szyby ok , central ok , tempomat ok )reszta wyjdzie w praniu Uśmiech
Odpowiedz
#6
Oby służyła, dbaj bo autko zasługuje.
Odświeżyć budę, zabezpieczyć podłogę, progi nadkola i cieszyć się jazdą.
Jakie dokładnie plany względem autka?
[Obrazek: IMG_20171026_103324.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości