Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przegub wewnętrzny KA9 1996
#1
Moi drodzy, może ktoś mi podpowie/pomoże. Poszukuję przegubu wewnętrznego (prawy przód) do KA9 przedlift z 1996. Przeszukując forum trafiłem tylko na jeden wątek, dotyczący poprzedniej serii i zakończony niestety bezowocnie.

Auto serwisowane u Checkera pod Poznaniem. Diagoza - przegub wewnętrzny lekko spękany. Nie ma tragedii, ale całkowicie zregenerowałem u niego podwozie i ten jeden element odstaje od reszty.

Jakieś sugestie? Allegro nie wykazuje chęci współpracy w tej materii. Są jakieś dobre zamienniki? Ma ktoś z okolic Poznania dobrej jakości używki?

Będę wdzięczny za pomoc.
Honda Legend KA9 1996
Honda CB400F Super Sport 1977

Moja Honda, droższa niż wygląda...
Odpowiedz
#2
Ostatnio zgłębiałem temat, bo pojawiło mi się bicie po obniżeniu auta Uśmiech

Otóż Duży uśmiech Zamienniki są, kosztują około 250/szt, ale sprzedający mówił, że nie poleca, bo szybko zaczynają bić ponownie.

Nowe to koszt 900/szt (oryginał Honda).

Ja na wiosnę mam zamiar postawić Legenda na kołki i oddaję przeguby i amortyzatory do regeneracji Uśmiech Zobaczymy co z tego wyjdzie Język Jak nie, to kupię nówki, bo nie znoszę jak mi coś bije w aucie.
Odpowiedz
#3
(02-03-2016, 4:39 )ziemniak napisał(a): Zamienniki są, kosztują około 250/szt, ale sprzedający mówił, że nie poleca, bo szybko zaczynają bić ponownie.

Nowe to koszt 900/szt (oryginał Honda).

Drobna korekta - przegub wewnętrzny nie jest spękany a delikatnie wyłuszczony. Wczoraj wieczorem odebrałem auto i nie ma tragedii, ale zrobić to trzeba. Dzięki Ziemniak za info, podzielę się tym co ja znalazłem, otóż chłopacy z Japomoto w Poznaniu regenerują takie rzeczy w sposób następujący: dostarczyć im należy kompletną półoś, oni wysyłają to do Niemiec, gdzie jest firma zajmująca się "trudnymi tematami". Koszt ok 500 PLN, czas oczekiwania 4 dni.

Sumka niezła, ale konkurencyjna z oryginałem. Nie wiem jak z jakością - nie znam nikogo kto by z tego skorzystał.
Honda Legend KA9 1996
Honda CB400F Super Sport 1977

Moja Honda, droższa niż wygląda...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości