Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Webasto" w G2
#1
Gdzieś w ofległych planach mam ogrzewanie posotjowe, zastanawiam się czy było dostępne jako opcja w Europie, czy ktośz Was ma to w aucie?
Jeśli tak to podstawowe pytanie, GDZIE to można upchnąć?

jak fabrycznie(o ile to robiono) wchodzili z wężykiem paliwowym do zbiornika? Jest jakaś klapka czy pozostaje odwiert?
v6
Odpowiedz
#2
Po co Ci to? Zima sie skończy juz za pół roku!
Odpowiedz
#3
Mysle ze najlepiej byloby szukac folderow Legenda ze Skandynawii bo tam Webasto najpopularniejsze.
Semper Fi! // In JDM we trust!
Odpowiedz
#4
(01-23-2011, 21:33 )Peter napisał(a): Po co Ci to? Zima sie skończy juz za pół roku!
Pesymista!! Mimo wszystko nie lubię wchodzić do zimnego samochodu Uśmiech

(01-23-2011, 22:35 )Decado napisał(a): Mysle ze najlepiej byloby szukac folderow Legenda ze Skandynawii bo tam Webasto najpopularniejsze.
Potrzebuję instrukcji dla serwisów Hondy gdzie to zmieścić pod maską, mocne "webasto" nie jest małe:/
v6
Odpowiedz
#5
Mam mnóstwo prospektów Legenda ale niestety żadnego szwedzkiego. Jednakże kiedyś obiło mi sie gdzieś takie foto o oko, gdzie kompletne webasto było wmontowane we wnęke na koło zapasowe.
Odpowiedz
#6
Peter jest szansa na zdjęcie lub skan z folderu ukazujące Webasto w tylnym kole?
v6
Odpowiedz
#7
Folderu szwedzkiego niestety nie mam. Jesli tylko gdzieś sie natknę na jakies foto, oczywiściwe wrzucę.
Odpowiedz
#8
webasto to chyba przezytek tak mi sie wydaje, szwedzi urzywaja grzalek na 220v ktore montuje sie w obieg chlodzenia lub malych farelek 220v montowanych w srodku kabiny.
Najlepszy sposob to cieply garaz:drink:
Odpowiedz
#9
w kraju zwanym murzynowem centralnym, który jest 200 lat za normalną cywilizacją na próżno szukać gniazdek przy miejscach parkingowych....

ogrzewanie wodne/powietrzne ma jedną konkretną przewagę, nie jesteś zależny od gniazdek jak w przypadku elektryki, a na tym mi najbardziej zależy.
v6
Odpowiedz
#10
Nawet gdyby na parkingach były gniazdka to to ,że jesteś niezależny od tego jest kluczową zaletą tego urządzenia.
Miałem takowe w Mażdzie i stwierdzam ,że jest to niesamowity komort w okresie zimowym.
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości