Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakup Hani
#1
Witam, przymierzam się do zakupu Hondy Legend KA9 i rozczarował mnie rynek, samochodów jest jak na lekarstwo, a te co są w najbliższej okolicy nie spełniają moich wymagań co do stanu auta. Gdzie szukaliście swoich egzemplarzy? Fajnie by było gdyby ktoś napisał mi coś o mojej drugiej opcji ad. Nissan Maxima, jakieś minusy, plusy.
Odpowiedz
#2
Cierpliwości. Nie od razu udało sie kupić idealny egzemplarz. Trzeba sie uzbroić w cieprliwosc i troche pojezdzic. Z jakich okolic jesteś?
Odpowiedz
#3
to nie passat - takimi autami jezdzą hobbyści i fani marki, nie ma ich zbyt duzo na rynku a tym samym ofert sprzedaży

ja swoją ka9 kupilem dzięki temu forum - daj ogloszenie w dziale jak ja - mi odpowiedział jeden klubowicz
pojechałem i kupilem
oczywiście śledziłem tez ogloszenia ale były tylko auta od handlarzy, zmaronowane i z opisem nie pokrywającym się z rzeczywistością
Odpowiedz
#4
Ja akurat nie czekałem , bo nie miałem na to czasu. Kupiłem Legenda sprawnego technicznie w niezłym stanie za myślę niezłą kasę, a pobawię się sam żeby doprowadzić go do stanu który będzie mnie zadowalał
Odpowiedz
#5
auta za 12-13k wiszą miesiącami... a modele po 25-27k schodzą od razu Uśmiech
Odpowiedz
#6
No ja dalem za moją powiedzmy w granicach 12 więc mam 8 tysi na zabawę, patrząc na to ze szukałem do 20.
Odpowiedz
#7
Cześć. Jakiego rocznika maximy szukasz? Miałem v6 '92 w automacie. Była świetna, aczkolwiek brakowało 24v przy stromych podjazdach. Spalanie podobne, na trasie duży + dla maximy z racji jej opcji overdrive (170km/h przy ok 2,500 rpm)
Odpowiedz
#8
Jestem z okolic Wałbrzycha, szukam coś od rocznika 2002 do 2004, nic starszego mnie nie interesuje :-) Zamierzam się przesiąść z Alfy 156, czekam tylko aż uda mi się znaleźć klienta.
Odpowiedz
#9
Hej, jak chcesz popatrzyć i ocenić Legenda - daj znać, jestem z Wrocka. Zobaczysz czy w ogóle Ci pasuje Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości