Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ROZRZĄD WYMIANA - KOSZTY
#1
Witam,

Jest podobny wątek dla kb1, ale nie jestem w 100% pewien czy części są dokładnie te same.

Mam wycenę z ASO:

świece zapłonowe  123zł/szt.
pasek rozrządu 283zł
pierwszy napinacz paska rozrządu 627zł
drugi napinacz paska rozrządu 621zł
koło pasowe paska rozrządu  301zł

od tych cen mam 10% zniżki.

O ile pasek napinacze i koło paska mają w miarę normalne ceny, to ze świecami chyba przegięli? Zarówno denso jak i ngk do tego samochodu kosztują góra 40 zł. 

Co o tym sądzicie?
Odpowiedz
#2
Dobre świece kupowałem max 80 zł, a to już było drogo. Tutaj przesadzili.
Odpowiedz
#3
(02-28-2016, 6:29 )marcintenisozo napisał(a): Dobre świece kupowałem max 80 zł, a to już było drogo. Tutaj przesadzili.

Manual pokazuje DENSO SXU22HCR11S lub IZKR7B-11S NGK
Jakie kupowałeś świece?
Odpowiedz
#4
Kurcze, nie pamiętam. Zamawiał je mechanik, więc nie kojarzę.
Odpowiedz
#5
(03-03-2016, 2:32 )marcintenisozo napisał(a): Kurcze, nie pamiętam. Zamawiał je mechanik, więc nie kojarzę.

Ale Ty masz KB1 a wlodek KB2 więc świece są inne.
Odpowiedz
#6
To nie wiedziałem.
Odpowiedz
#7
W końcu kupiłem wszystkie części w Haparts - akurat świece DENSO kosztowały 47 zł za sztukę. Generalnie dużo zaoszczędziłem na częściach i cały przegląd z wymianą rozrządu - pełen zakres po 120tys, ale bez wymiany pompy wody - zrobiony w ASO Aries Motors wyszedł mi 4300 zł brutto. 
Odpowiedz
#8
Rozrząd składający się z 6 części z wymianą 1280zł kosztów miałem. z płynem nowym do chłodnicy.
w tej chwili
1. sprowadzona Acura KB2 - naprawiam
2.  Acura KB2- Sprawna używam
Odpowiedz
#9
Odnośnie świec - to mi w ASO powiedzieli, że pomimo tego, że można kupić gdzie indziej te świece (o identycznym oznaczeniu) to oni w ASO mają lepsze/dedykowane do Hondy - spotkaliście się z tym?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości