Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Antena
#1
Panowie,
Pls o Waszą opinię - ponieważ mam szansę (och jak ja bym chciał jej nie mieć...) "bezboleśnie" zaspawać otwór anteny w tylnym błotniku zastanawiam się nad projektem pod tytułem - uwaga - tylko bez śmiechów - "płetwa rekina na dachu" :mrgreen:
wiem że skojarzenia będą jednoznaczne ale nie powiem że takie rozwiązanie nie podoba mi się. Oczywiście myślę tu o jakiejś spoko antenie (np. oryginał BWM, VW/Audi, ew. Insignia) a nie o cudach Made in China lub plastikowej imitacji. Do tego można by coś takiego polakierować na kolor nadwozia i może być spoko. Z drugiej strony karoseryjnie kusi mnie utrzymanie wersji bez znacznych zmian - a już na pewno bez takich które mogą budzić wątpliwości odnośnie bezwypadkowości pojazdu... Wizja wiercenia w dachu, zdejmowania podsufitki i osłon tylnych słupków też mnie nie zachęca...
Stąd moja prośba o Waszą opinię - przyznaję - czuję się wewnętrznie rozdarty... Oczko
Pzdr,
M
Właściciel Hondy Legend - człowiek bez marzeń... przynajmniej tych motoryzacyjnych Oczko
Odpowiedz
#2
Ja wolę oryginalną antenę. Ładnie wygląda jak się wysuwa, taki klasyk Uśmiech Ale jak Tobie podoba się płetwa, to spoko montuj. Choć moim zdaniem nie bardzo do pasuje. Inny charakter ma Legend, a inny BMW czy inne. Jeżeli chciałbym pozbyć się oryginalnej anteny to założyłbym antenę naklejaną na tylną szybę. Myślę, że można to kupić. Na szybko znalazłem takie coś <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.allegro.pl/item801707549_uniwersalna_antena_na_szybe_ad004_antena_na_szybe.html">http://www.allegro.pl/item801707549_uni ... szybe.html</a><!-- m --> Mam jeszcze jeden pomysł. Na tylnej szybie zamontowaną mam antenę do odbioru sygnału z komórek. Myślę, że bez problemu ściągało by potrzebny sygnał, a jak nie to dałbym jakiś wzmacniacz i było by ok.
Odpowiedz
#3
Mikołaj bez obciachu.....

w szybę ja wpuść, przyklej... płetwy dobrze wyglądają na BMW, Volvo i rybach.... Szczęśliwy
v6
Odpowiedz
#4
Ja wyrzucilem i zaspawalem. Zamontowalem zestaw anteny wewnetrznej na przednia szybe. NIc prawie nie widac a jakosc odbioru taka jak przy normalnej antenie. Koszt, cos ok 30 zł, plus 2 godziny roboty.
Odpowiedz
#5
to ja się jeszcze zastanowię... Oczko
Właściciel Hondy Legend - człowiek bez marzeń... przynajmniej tych motoryzacyjnych Oczko
Odpowiedz
#6
nicolas napisał(a):to ja się jeszcze zastanowię... Oczko


uf...prawie odetchnąłem :mrgreen:

Shark do Legend nie pasi ponieważ auto ma zbyt proste linie, zauważ, że na zewnątrz nie ma ani jednej obłej krzywizny, która może nawiązywać do kształtu anteny.
v6
Odpowiedz
#7
ja bym sie jej pozbył. u nas nie ma i nie przeszkadza mi to, a nawet sie podoba Uśmiech sam bym widział jakąś przyklejoną do szyby, zamiast płetwy, ale zdecydowanie antena w Legendzie wysuwana nie jest potrzebna. Moim zdaniem ładniej wygląda bez niej.
[Obrazek: stopkam.jpg]
Odpowiedz
#8
nie no gusta i gusciki ja to osobiscei chem dowiercic drugi otwor Uśmiech i postawic 2 maszty Uśmiech pod katem 70 stopni Uśmiech anteny z hmm 1,5 m Uśmiech no moze 1,2 Uśmiech doda takiej hmm masy Uśmiech pojazdu i wielkosci
Odpowiedz
#9
a z przodu 2x bumper pole z flagami :mrgreen: Oczko
v6
Odpowiedz
#10
a jak Uśmiech jak kupie antenki to cykne fotke Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości