Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie pracuje 1 cylinder
#1
Witajcie. Wstawiem Hanke kb1 do lakierika w hondzie na usuniecie rdzy z rejonu klamki i z klapy bagażnika. Po czym dzwonią do mnie i mówią, że świeci się check engine? Jak oddawalem było wszystko dobrze. Zbieg okoliczności?
Wymienili cewke... Wczoraj pojechałem po furke a tu dalej jest problem, nie pracuje na jednym cylindrze!? What the f.....? Martwie się co bedzie dalej,co to moze byc.? 3 tyg. temu zalozylem gaz lovato u ludzi do ktorych mam zaufanie,wczesniej zagazowalem u nich 2 samochody i nigdy zadnych problemow nie bylo.... czy to moze miec jakis zwiazek?
Pomocy
Odpowiedz
#2
Jaki jest kod błędu?
Odpowiedz
#3
Niestety nie wiem. Ponoc komputer cos im sugerowal aby sprawdzic paliwo....?
Odpowiedz
#4
Zapytaj ich czy aku odłączali (jeśli spawali coś na aucie to na pewno musieli odłączyć), a jeśli tak to być może ustawienia instalacji LPG się rozjechały.
Dla pewności podjechałbym do zakłady, gdzie LPG Ci zakładali na sprawdzenie.
Odpowiedz
#5
A spawane było?
Może poszło jakieś przepięcie.
Odpowiedz
#6
Mozliwe ze spawali. Bylo duzo rdzy pod klamka wiec moze sztukowali.... czy komp od lpg ma cos do pracy na pb?
Odpowiedz
#7
Bez komputera od lpg nie bedzie chodził na benzynie. Sygnał do wtrysków benzyny idzie przez komputer od gazu. Większość instalacji po odpięciu jednego wtrysku gazu nie uruchomi sie.
Odpowiedz
#8
Czyli rozumiem, ze wielce prawdopodobną przyczyną moglbyc nie odlaczony aku co spowodowalo pidczas spawania jakies specie i awarie kompa od lpg?
Odpowiedz
#9
(02-29-2016, 4:27 )lukaszmmarek napisał(a): Czyli rozumiem, ze wielce prawdopodobną przyczyną moglbyc nie odlaczony aku co spowodowalo pidczas spawania jakies specie i awarie kompa od lpg?
Po prostu musisz podłączyć kompa i odczytać błędy.
Odpowiedz
#10
Samochod stoi w serwisie hody wiec ja osobiscie nie mam mozliwosci... jutro maja badac wiec dam znac.... mam nadzieję ze nie naciagna mnie na zbedne koszty
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości