Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Po zimie błąd P0151, otwarta pętla paliwa 2
#11
Moja pamiętam akurat poszła bez problemu, na delikatnie ciepłym silniku. Tylko potrzebny dobra nasadka do sond lambda (ja musiałem akurat kupić bo nie miałem - kupiłem yato i świetnie zdała egzamin) i przedłużki ponad silnikiem było jak siłę przyłożyć.
Da się dostać do niej bez jakiegoś dużego problemu (wymieniałem tą od strony kierowcy).
Odpowiedz
#12
Ja kupilem drozsza wersje tej nasadki niz Yato i po przylozeniu konkretnego momentu po prostu sie odksztalcilaUśmiech Natomiast moze rzeczywiscie proba odkrecenia na goracym silniku lepiej pojdzie, kolektor sie nagrzeje, tylko zeby mechanik sie nie oparzyl. Jak pamietam w Accordzie mialem podobnie, tylko tam dojscie latwiejsze, sonda wyszla ale z kawalkami gwintu z wydechu, potem poprawka gwintu, wkrecenie na kleju(nie pamietam dokladnie) i wszystko gralo. Mechanik z wyciaganiem silnika przesadza, mysle,ze powinien sobie poradzic z wykreceniem, nawet podgrzewajac palnikiem, od gory auta.
Odpowiedz
#13
Auto właśnie wstawione do warsztatu Serwis- Japońskich koło Modlińskiej w Warszawie.Mają dobre opinie -ciekawe czy będą sprytni jak piszecie? Dam znać.
Honda Legend KA9 98r
Odpowiedz
#14
Czy ktoś montował w KA9 przedlift sondę Denso DOX-1459? Mechanik mówił że jest to sonda uniwersalna a nie dedykowana i może powodować wyskakiwanie błędów.
Jaka jest dedykowana to tego silnika 151,00 KW?
Honda Legend KA9 98r
Odpowiedz
#15
Sonda dedykowana w 100%. Nie słuchaj mechaników. Ta jest gotowa z wtyczką do wpięcia a nie łączenia.
KA9 01' + EE9 91'
potrzebujesz coś do swojego Legenda z części pisz pw chętnię pomogę
Odpowiedz
#16
Dzięki za pomoc. Zamontowana Denso i działa bez zarzutu. Szkoda tylko że w warsztacie chcieli wcisnąć jakąś za 650zł -upór jednak popłaca.Upór i oczywiście pomoc forumowiczów!
Honda Legend KA9 98r
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości