Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chiński HDS
#11
.....
Odpowiedz
#12
szczytuje??? komputer???? Duży uśmiech
Odpowiedz
#13
(03-17-2016, 4:27 )Reddwarf napisał(a):
(03-16-2016, 23:07 )Peter napisał(a):
(03-16-2016, 22:46 )pgkoci napisał(a): I jak jest z tym HDS - on zczytuje wszystkie błędy ale pozwala też na wykasowanie? Mój mechanik ma to większe urządzenie HDS, które na alliexpress kosztują pona 100usd (patrz link poniżej)  i one generalnie mają te funkcjonalności co sprzęt w ASO. Pytanie czy to małe urządzonko ma te same funkcjonalności, czy też nie. Różnica w cenie jest znacząca.

http://www.aliexpress.com/item/2015-Newe...9d512fdc43

Potwierdzam, że HDS, który jest w linku robi to samo co skaner w ASO - miałem kiedyś taki.
Warunek - podpięcie do komputera z XP i nie przez przelotkę RS 232 tylko szerogowo, bo sa problemy z komunikacją.
Ten mały HDsik robi chyba tylko diagnostyke OBD czyli silnik.


Ten mój ma wyjście USB. Błędy czyta i robi np. test funkcjonalny AFS - światłami rusza góra/dół i lewo/prawo. Więcej się jeszcze nie bawiłem.

Zatem fajnie byłoby gdybyś sprawdził wszystki opcje; programowanie szyb, diagnostyke układów bezpieczeństwa i komfortu, etc.
W tych pieniadzach, jeśli okazałoby się, że daje rade - mozna zrobić zakup zbiorowy takiej zabawki dla forumowiczów - będzie taniej.
Odpowiedz
#14
(03-18-2016, 16:12 )Peter napisał(a):
(03-17-2016, 4:27 )Reddwarf napisał(a):
(03-16-2016, 23:07 )Peter napisał(a):
(03-16-2016, 22:46 )pgkoci napisał(a): I jak jest z tym HDS - on zczytuje wszystkie błędy ale pozwala też na wykasowanie? Mój mechanik ma to większe urządzenie HDS, które na alliexpress kosztują pona 100usd (patrz link poniżej)  i one generalnie mają te funkcjonalności co sprzęt w ASO. Pytanie czy to małe urządzonko ma te same funkcjonalności, czy też nie. Różnica w cenie jest znacząca.

http://www.aliexpress.com/item/2015-Newe...9d512fdc43

Potwierdzam, że HDS, który jest w linku robi to samo co skaner w ASO - miałem kiedyś taki.
Warunek - podpięcie do komputera z XP i nie przez przelotkę RS 232 tylko szerogowo, bo sa problemy z komunikacją.
Ten mały HDsik robi chyba tylko diagnostyke OBD czyli silnik.


Ten mój ma wyjście USB. Błędy czyta i robi np. test funkcjonalny AFS - światłami rusza góra/dół i lewo/prawo. Więcej się jeszcze nie bawiłem.

Zatem fajnie byłoby gdybyś sprawdził wszystki opcje; programowanie szyb, diagnostyke układów bezpieczeństwa i komfortu, etc.
W tych pieniadzach, jeśli okazałoby się, że daje rade - mozna zrobić zakup zbiorowy takiej zabawki dla forumowiczów - będzie taniej.

Testuje wszystkie systemy. Ale nie rozumiem - zakup zbiorowy urządzenia za 80zł dla posiadaczy samochodów wartych kilkadziesiąt tysięcy złotych????
Odpowiedz
#15
Faktycznie wysyłka bezpłatna, nie ma tematu.
Odpowiedz
#16
Panowie, odswieze temat. Jak jest z tym HDS ? Mozna nim wszystko diagnozowac i programowac ? Czy tylko bledy silnika ?
Odpowiedz
#17
mam pytanie z jakiej wersji softa korzystacie ?? u mnie wersja v3 nie chodzi całkowicie. Wersja v2 chodzi przez opcje scantool w samym programie mam problem , bo nie wchodzą numery vin i nie chce przejsc dalej do diagnostyki. Ktoś cos pomoże ?? Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości