Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lampy przód
#11
postępy.

odbłyśniki odebrałem z napylania i są śliczne Uśmiech

   




lampa przed demontażem czegokolwiek - klosz syf, środek syf, zewnątrz syf.

   

   

lampa po demontażu klosza ukazuje mleczną soczewkę, masę kurzu i klejącego się pyłu.

   
v6
Odpowiedz
#12
inne foty lampy

   

   

plastikowe elementy w lampie są całkowicie demontowalne, włącznie z dolną listwą oraz bocznym pomarańczowym kloszem

   

   

   
v6
Odpowiedz
#13
parę wymiarów

listwa, pod którą schowany jest kierunek i biegnie wzdłuż lampy ma ok 50cm długości i 3cm szerokości

za to średnice plastikowych obramowań soczewek dla światła mijania zewn/wewn: 10,5/8cm oraz dla długich: 6,8/6,1cm

   

   

   


łożyskowanie modułu AFS

   

   
v6
Odpowiedz
#14
Ja się szykuję do polerki i może lakierowania reflektorów. Jednak są trochę matowe.
Odpowiedz
#15
(04-11-2016, 2:09 )Legend95 napisał(a): postępy.

odbłyśniki odebrałem z napylania i są śliczne Uśmiech


lampa przed demontażem czegokolwiek - klosz syf, środek syf, zewnątrz syf.


lampa po demontażu klosza ukazuje mleczną soczewkę, masę kurzu i klejącego się pyłu.

A ta soczewka to jest tylko zakurzona czy cos tam sie jej jeszcze dzieje. I z ktorej strony byla bardziej brudna od zewnatrz czy wewnatrz?

Zapytam jeszcze o namiary na firme i cene regeneracji odblysnikow.
Odpowiedz
#16
do przednich lamp mam pewien pomysł - widziałem żarówki led w dwóch kolorach biało pomarańczowym.
normalnie świeci biało w chwili włączenia kierunkowskazu tylko pomarańczowo, po wyłączeniu kierunku
wraca biały. jest tylko jeden problem PSY.
Odpowiedz
#17
Ferru, w środku soczewki jest substancja powstała z kurzy i temperatury żarnika, który odymił jej wnętrze takim jakby mlecznym zabarwieniem, na zewnątrz jest sam kurz i to w sporej ilości, niestety na fotach tego nie widać, ale ręce sobie solidnie wybrudziłem ! Mam znajomego, który pracuje w firmie, która robi lampy do aut i wrzucił mi to na linie produkcyjną więc koszt zero, ale gdy kiedyś zgłebiałem temat ludzie chwalili sobie http://regeneracja-hc.com 

wujekmetal - dokładnie, da się to zrobić i nawet wiem jak Uśmiech myślę, że w krótce będzie też w dziale zrób to sam. I myślę nawet o tym bo widziałem takie żarówki ledowe w akcji i są mega mocne, a te paski, z którymi teraz kombinuję mają słaba moc, zamówiłem teraz takie za  2,5 stówy i zobaczę.
v6
Odpowiedz
#18
Mi na warsztacie gdy robili polerowanie auta to miałem opcje za grosze polerki lamp jest idealnie chociaz matowych nie miałem ...
W czwartek jade kleić szybe od kamienia i odrazu bedą mi nakładać na nią folie zeby juz żaden kamyk mi dziur nie robił .
Przy okazji zapytam czy na lampy maja folie.
Odpowiedz
#19
(04-16-2016, 23:00 )dariusz2880 napisał(a): Mi na warsztacie gdy robili polerowanie auta to miałem opcje za grosze polerki lamp jest idealnie chociaz matowych nie miałem ...
W czwartek jade kleić szybe od kamienia i odrazu bedą mi nakładać na nią folie zeby juz żaden kamyk mi dziur nie robił .
Przy okazji zapytam czy na lampy maja folie.

Gdzie to robiłeś i czemu tak daleko od Łodzi?  Szczęśliwy
Odpowiedz
#20
Dortmund Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości