Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzien dobry!
#21
Uśmiech 
Gliwice to parę miesięcy mojego życia jak armia się o mnie upomniała Uśmiech
Odpowiedz
#22
(12-15-2010, 3:17 )matti5d napisał(a): Racja, czytalem Uśmiech
Ten egzemplarz ma ciekawa i udokumentowana historie. Wiecej info i zdjecia zamieszcze w weekend.

matti, gdy już ja dociągniesz na Śląsk daj znać to się ustawimy na oglądanie Uśmiech
v6
Odpowiedz
#23
(12-18-2010, 4:47 )croftmax napisał(a): Gliwice to parę miesięcy mojego życia jak armia się o mnie upomniała Uśmiech

Croftmax, 74 dywizjon rakietowy?
Odpowiedz
#24
3150 wojska radiotechniczne
Odpowiedz
#25
Dzieki za mile powitanie. Legend juz jest moj, dzisiaj bylem w serwisie przeswietlic go dokladnie przed zakupem. Serwisant znalazl tylko 2 minusy: luz na sworzniu gornego wahacza z przodu i uszkodzona oslona przegubu.
Cala reszta jest ok i wszystko dziala - lacznie z elektryczna antena, klimatyzacja, podgrzewaniem siedzen, zmienarka, itd. Jestem bardzo zadowolony tym bardziej ze to GS Type II.
Poprzedni wlasciciel, zgromadzil przez te wszystkie lata mase czesci zapasowych na wypadek awarii.

Z autem dostalem druga skrzynie, kompresor klimatyzacji, poloski, pompe ABS,
oryginalne amerykanskie lampy i wiele innych ktorych jeszcze nie zidentyfikowalem.

Jutro wracam do Gliwic i bardzo chetnie ustawie sie na ogladanie na Slasku Uśmiech
Odpowiedz
#26
no to git, że jest już Twój, utargowałeś cosik? Uśmiech


jeśli minusiki, które wyszły w serv. to będzie krótka i łatwa piłka.

Droga jest standardowa, foto i do galerii
v6
Odpowiedz
#27
Utargowalem ponad 30% wiec wyszlo naprawde dobrze. Do tego dostalem ta cala mase czesci i drugi komplet 5 oryginalnych felg z nowymi oponami.
Auto bylo zatankowane pod korek Uśmiech

Na trasie spisalo sie znakomicie, jestem pozytywnie zaskoczony osiagami i komfortem.
Przebieg 112 tys. mil jest udokumentowany przegladami w ASO Hondy.

No to teraz kilka fotek - robionych 2 miesiace temu przez poprzedniego wlasciciela.
Auto jest juz umyte w garazu, jak bedzie lepsza pogoda to zrobie wlasna sesje.

[attachment=52]
[attachment=53]
[attachment=54]
[attachment=55]
[attachment=56]
[attachment=61]
[attachment=57]
[attachment=58]
[attachment=59]
[attachment=60]
Odpowiedz
#28
prezentuje się okazale :ok: ja mam wersję LS ciekawe czym się różnią LS od GS pod maską widzę że auto nie posiada TCS
Odpowiedz
#29
no właśnie, kto ukradł TCS?

matti masz przełącznik tcs na panelu pod zegarami i kontrolki na tarczy obrotomierza?

to nie tak,

2dr i 4dr mają trochę inne oznaczenia. DLa coupe to L i LS, dla sedana L, LS, GS. L i LS to type 1 w przypadku sedana.
v6
Odpowiedz
#30
czyli LS od GS w sedanie różni się silnikiem typek I 205KM i odpowiednio typek II 230KM a skrzenie są takie same??? chyba nie bo mają inne oznaczeniaNiezdecydowany
czyli GS sedan jast taki sam (silnik/ skrzynia) jak LS coupe ?może ktoś zgłębiał ten temat to się wypowiePodejrzany
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości