Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzien dobry!
#31
Zaskakuje mnie auto mattiego, bo wszystko wksazuje na to, że powinien być TCS, można to tłumaczyć tym, że oberwała się gumowa dolotowa i zastapili to czymbądź.

generalnie GS ma inne od LS zawieszenie (europejskie), skrzynie, dyfer, silnik, trochę osprzętu(TCS),zegary, drążek biegów, grill(taki jak EDM)-kolega matti ma gril własnie od poliftowego LS-a a nie z GS-a. Koła 16' w polerowanym alu (wzór jak EDM), dwutłoczkowe zaciski (jak wszystkie EDM), więcej zmian nie pomnę.

jeśli chodzi o napęd to "technicznie" GS (czyli type 2) jest bliżej Coupe LS (czyli type 2) niż sedana LS czy L
v6
Odpowiedz
#32
Ciekawa sprawa z tym TCS. Nie mam kontrolki na zegarach ani przelacznika w miejscu gdzie powinien byc.
Sprawdzalem tez wg VIN dane wyposazenia w Carfax i tam rowniez nie ma TCS w moim egzemplarzu.

Grill wymienil poprzedni wlasciciel, gdyż chromowany bardziej mu przypadl do gustu. Oryginalny bialy mam w zapasie.
Odpowiedz
#33
możesz mi podać VIN na PW, rozkodujemy go bezposrednio u dealera Acury.

ja wiem, że każdego dnia człowiek się uczy, ale do jasnej ciasnej, GS-a bez TCS to jakoś wydaje mi się niewyobrażalne.
v6
Odpowiedz
#34
Jasne chetnie, wysle VIN jak tylko wyjde z biura, bo nie mam dowodu przy sobie.
Odpowiedz
#35
I jak tam sprawdzanie po VINie? Uśmiech

Bo moje wlasne sledztwo zdaje sie potwierdzac, ze w tym egzemplarzu fabrycznie nie bylo TCS. Co rownie ciekawe, z salonu wyjechal na 15" 16-ramiennych felgach (mam 5 sztuk tych kol wsrod paczki z czesciami od pierwszego wlasciciela w tym jedna felga nowiutka, zapakowana).

Znalazlem tez nowy, nigdy nie montowany spoiler z dodatkowym swiatlem stopu. Jesli ktos jest chetny to moge go odstapic.

Wczoraj bylem Legendem w Salonie Hondy i auto wzbudzilo spore zainteresowanie wsrod obslugi Uśmiech

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz
#36
żeby ten spoiler był od coupe ! naprawdę wydaje mi się, że trafiłeś perełkę za małe pieniądze Oczko pozdrawiam
Odpowiedz
#37
brak odp, ludziska na świecie świętami zajęte Podejrzany
v6
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości