Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Off - road Tracking
#1
Witam szanownych kolegów,
mam pytanie  ?  w menu  systemu ustawienia samochodu Edit Vehicle Setting  jest opcja  Off - road Tracking
włączona ( on ) i wyłączona  ( off )   Jakie zmiany zachodzą w samochodzie po załączeniu lub wyłączeniu tej funkcji ??

Pozdrawiam
Krzysztof
Odpowiedz
#2
(04-08-2016, 20:53 )ChrisPoland KB1 Executive plus napisał(a): Witam szanownych kolegów,
mam pytanie  ?  w menu  systemu ustawienia samochodu Edit Vehicle Setting  jest opcja  Off - road Tracking
włączona ( on ) i wyłączona  ( off )   Jakie zmiany zachodzą w samochodzie po załączeniu lub wyłączeniu tej funkcji ??

Pozdrawiam
Krzysztof


to ja odpowiem ale pytaniem Uśmiech Edit Vehicle Setting - jak w to wejsc?Uśmiech czy Tobie chodzi o ustawienia navi? jeśli tak to odpowiedzią będzie na Twoje pytanie : w trybie on zezwalasz mu na nawigacje po polach pana Mietka Duży uśmiech
Odpowiedz
#3
(04-08-2016, 21:50 )womer napisał(a):
(04-08-2016, 20:53 )ChrisPoland KB1 Executive plus napisał(a): Witam szanownych kolegów,
mam pytanie  ?  w menu  systemu ustawienia samochodu Edit Vehicle Setting  jest opcja  Off - road Tracking
włączona ( on ) i wyłączona  ( off )   Jakie zmiany zachodzą w samochodzie po załączeniu lub wyłączeniu tej funkcji ??

Pozdrawiam
Krzysztof


to ja odpowiem ale pytaniem Uśmiech Edit Vehicle Setting - jak w to wejsc?Uśmiech czy Tobie chodzi o ustawienia navi? jeśli tak to odpowiedzią będzie na Twoje pytanie : w trybie on zezwalasz mu na nawigacje po polach pana Mietka Duży uśmiech

Kurcze nie wiem czy to dotyczy nawigacji , bo w wchodzę w ustawienia Seting Screan 2  następnie w Vehicle  
i jesteśmy juz w Edit Vehicle Setting  i jest obraz z trzema ustawieniami samochodu.
1.  Off - road Tracking  on-off
2. Location Corection
3. Verbal Reminder  on-off
Odpowiedz
#4
zacytuje instrukcje
jazda poza drogami zaznaczonymi na mapie (off-road tracking)
jezeli funkcja ta jest wlaczona (ON), system wyswietli na mapie 'puste punkty'
wskazujace trase przebyta w terenie, w miejscu, gdzie w bazie danych nie ma 
informacji o drogach na mapie.
koniec cytatu
Odpowiedz
#5
(04-09-2016, 1:42 )wujekmetal napisał(a): zacytuje instrukcje
jazda poza drogami zaznaczonymi na mapie (off-road tracking)
jezeli funkcja ta jest wlaczona (ON), system wyswietli na mapie 'puste punkty'
wskazujace trase przebyta w terenie, w miejscu, gdzie w bazie danych nie ma 
informacji o drogach na mapie.
koniec cytatu

Dziękuję za odpowiedz , nie sądziłem ,że w takim miejscu to ustawienie może dot. Navi

Pozdrawiam
Krzysztof
Odpowiedz
#6
(04-09-2016, 1:42 )wujekmetal napisał(a): zacytuje instrukcje
jazda poza drogami zaznaczonymi na mapie (off-road tracking)
jezeli funkcja ta jest wlaczona (ON), system wyswietli na mapie 'puste punkty'
wskazujace trase przebyta w terenie, w miejscu, gdzie w bazie danych nie ma 
informacji o drogach na mapie.
koniec cytatu

Czy wtedy na mapie pojawiają się takie kropeczki na trasie, którą przebyliśmy poza drogą?
Odpowiedz
#7
dokładnie tak
Odpowiedz
#8
Mam tak, kiedy jeżdżę po Łodzi na nowej wylotówce na Rzgów. Ale czy system pamięta taką drogę?
Mam wrażenie, że tak, bo kropeczki zostają.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości