Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miła sytuacja :)
#1
Hej,

Któregoś dnia jechałem w warszawskim korku lewym pasem i na prawym pasie przede mną zobaczyłem Acurę Legend III gen. w kolorze butelkowym zielonym. Korek poruszał się naprzemiennie i po chwili wyprzedziłem tę drugą Acurę. Nie minęły dwie minuty i auto się ze mną zrównało. Spojrzałem na kierowcę, on na mnie, uśmiechnęliśmy się do siebie, ja mu machnąłem ręką, on mi kiwnął głową i pojechaliśmy sobie dalej Uśmiech

Wspólnota Legendów Uśmiech

Z kolei wczoraj jechałem od strony Radzymina w kierunku Warszawy i doszła mnie Acura Legend II gen. w kolorze czarnym na wyszkowskich blachach. Ładnie utrzymana, jasne wnętrze. Kierowca nie był już tak chętny do solidaryzowania się i nie zareagował nawet po tym jak go wyprzedziłem i mignąłem raz awaryjnymi. Czy to ktoś z forum albo ktoś z Waszych znajomych?

Pozdr,
S.
Odpowiedz
#2
raz mijałem się z gościem w G2 coupe z naprzeciwka - mrygneliśmy sobie po oczach długimi.

różnie to jest, zależy jak bardzo świadomy jest użytkownik danego Legenda lub Rla .
v6
Odpowiedz
#3
moze w celu powiekszenia grona osob "uswiadomionych" zakomunikowac im istnienie stronki. np. zostawiajac za wycieraczką wizytowke forum (nie zawsze jest czas porozmawiania na ulicy i nie kazdy uzytkownik legenda jest w stanie samodzielnie odnalesc stronke - ja sam do tej pory nie wiem jak ja znalazlemOczko):

w wolnym czasie wymyslilem cos takiego:
1. <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e74ddc1424c99e89.html">http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e74 ... 99e89.html</a><!-- m -->
2. <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/31768c7bc0ddfdb2.html">http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/317 ... dfdb2.html</a><!-- m -->

co o tym myslicie??

ps. wstyd sie przyznac ale nie umiem wkeic linków fotek tak zeby sie same wyswietlilyJęzyk
Odpowiedz
#4
Ja to powiem szczerze że Legendy I i II gen., a nawet III gen., widuję baaardzo rzadko i z reguły w ruchu, więc szansa pozostawienia wizytówki forum jest znikoma.
Ostatnio widziałem bardzo ładnie zachowaną coupe II gen. na bielańskich blachach (WD.....), ale koleżka chyba nie czuł wspólnoty H/A-L, bo nawet nie spojrzał na mojego sedana. Także jak na razie solidaryzujący się vs. abnegaci - 1:2.

BTW: michalek - bardzo fajne projekty. Wnioskuję jednak o "złamanie" ich Acurą, tzn. umieszczenie napisu "Honda/Acura Legend" na wizytówce (to oczywiście z racji marki mojego auta).

Natomiast mogę dołożyć się do produkcji takich wizytówek i zamówić ich - powiedzmy - 25 szt. w celu umieszczenia za wycieraczką lub za uszczelką szyby kierowcy.
Odpowiedz
#5
pomysł sciagniety troche z klubu mazdy i wydaje mi sie bardzo udany. Wiadomo ze z uwagi na ilosc legend na naszych drogach nie bedziemy tego rozdawac po kilka dziennie, ale pare w portfelu zawsze bedzie mozna nosic na wszelki wypadek.
to sa tylko propozycje zrobione w pospiechu z materiałow znalezionych na stronce, takze co do szczegołów sprawa jest jak najbardziej otwarta.
zamowienia zbiorczego chyba sie nie doczekamy, kazdy ma drukarke w domu/pracy i papier wizytowkowy za rogiem w papierniczym - takze nie bedziemy wspomagac PocztyPolskiejOczko
Odpowiedz
#6
Bardzo fajna wizytowka i generalnie dobry pomysł, ja kilka lat temu w taki wlasnie sposob trafilem na forum PTP. BTW: kilka dni temu przed marketem zaczepilo mnie malzenstwo, tak ok 40 stki, bardzo podobalo sie im moje auto, zadawali duzo "konkretnych" pytan dotyczacych modelu, usterkowosci itp. Na koniec padlo pytanie: : czy nie chcialbym sprzedac?? He he maja ludzie poczucie humoru! Szczęśliwy Szczęśliwy
Odpowiedz
#7
Peter napisał(a):: : .......czy nie chcialbym sprzedac??....... Szczęśliwy Szczęśliwy

To trzeba bylo im powiedziec ze na forum mamy pare ladnych sztuk do sprzedania Duży uśmiech Duży uśmiech

Co do reklamy...
2 mi sie podoba, jednak w Olsztynie jest tylko 5 Legendow, z czego 2 sa moje, 1 juz jest na forum, 1 jezdzi gosciu ktory mnie widzial wiele razy ale nigdy mnie nie zauwazyl :roll: (moze dlatego ze moja jest ladniejsza Szczęśliwy Szczęśliwy ) i jeszcze jeden Legend ale jego wlasciciel jest chyba za stary bo tez nie zwraca uwagi na inne Legendy, nawet jak zaparkuje obok..... Smutny

Jednak dosyc czesto jezdze do W-wy i do Gdanska a tam sa juz wieksze mozliwosci....
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#8
Oczywiscie, ze zaprosiłem na forum, takze kto wie moze sie zarejestruja. Fakt w wawie tego towaru najwiecej chyba, sam widziałem trzy sztuki jakis czas temu ( dwie to nawet w filmie grały i w teledysku, moze ktoregos z Was? Oczko ) W Łodzi z tego co wiem, mamy 3 i pół sztuki Uśmiech moja jedna i pół, jeden sedan z przebiegiem rzedu 500000km!! włascicielem jest mechanik, ktory specjalizuje sie w Hondach i jest jeszcze coupeta, znam własciciela ale on chyba ostatnio nie udziela sie na forum.
Odpowiedz
#9
też o tym myślałem. Wiem, że takie coś funckjonuje, gdy dostałem karteczkę od SWIFTO maniaków, gdy miałem GTI.

Tu już o grafikę nie chodzi, wystarczy zarys, kontur i treść, ważne, aby wszędzie krążył w obiegu po Polsce jeden wzór "wizytówek".


Napewno Michał to jest dobra inicjatywa i dobry kierunek informowania o tym, że strona istnieje.

Choć ostatnio HLCP widnieje w wynikach wyszukiwania google ! Duży uśmiech
v6
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości